Хмельницьким депутатам запропонують визначитися з механізмом офіційного визнання бійців-добровольців АТО

Виконком Хмельницької міськради підтримав винесення на розгляд сесії питання щодо механізму офіційного визнання бійців-добровольців АТО.

Таке рішення було підтримано 27 липня, повідомляє прес-служба міськради.

Місцевим депутатам запропонують визначити механізм визнання осіб, з числа мешканців Хмельницького, які перебували або перебувають у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувались для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не ввійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів.

Розглядатиме присвоєння статусу «бійців-добровольців АТО» спеціальна комісія за затвердженим Порядком. Кожен заявник має надати довідку керівника добровольчого формування, письмові свідчення не менше як двох свідків з числа осіб, які разом з такою особою брали участь в антитерористичній операції та отримали статус учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни. Може також надати інші матеріали, які засвідчують безпосередню участь у бойових діях на сході України (фото-, відеофіксація).

“На сьогодні такі бійці не мають змоги оформити статус учасників бойових дій та отримувати державні пільги, тому ми хочемо на місцевому рівні підтримати таких хмельничан”, – сказав заступник міського голови Андрій Бондаренко.

Подібні рішення вже були прийняті у Києві, Дніпрі, Житомирі та інших містах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Депутат сам повинен пройти війну на сході,щоб визначитись в прийняті рішення.Не лже”Атошники,, кирилюки , савчуки…

  2. Жид Лєсков визначиться…після обіду зажовує алкоголь жвачкою.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.