У Кам’янці-Подільському під час розкопок виявлено кав’ярню XVII століття

У Кам’янці-Подільському (район Польського ринку та вулиці П’ятницької) археологи виявили вже другу кав’ярню кінця XVII століття, проводячи розкопки. Дослідники вважають, що вона – найстаріша в Європі.

a8a447e8716765a8b5c21d191ee55171_XL

Як повідомляє прес-служба міської ради, виявлене приміщення повністю відповідало культурі епохи бароко: було вишуканим, з великою кількістю кухонного начиння. У тому числі – й з кольорового скла.

За словами завідувача сектору музею старожитностей Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Петра Болтанюка, знайдений матеріал дійсно унікальний, який дозволить ще більше вивчити історію цієї частини міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Ато АТО Піринеї, Сицілія, Балкани, Кавказ, Крим …, куди араби, турки та інші послідовники ісламської (арабської) релігії при захопленні (починаючи з VII-го ст. н.е.) принесли з собою такий елемент арабської культури, як вживання кави, не Європа? А сучасні “фахівці” українські історики / археологи що не знають, що вживання кафи ще до ХVII-го ст. н.е. було вже відомо (певно від арабських купців та завойовників) у християнських ВенеціЇ, Генуї, Константинополі …. Є інформація, що звичку вживати каву принесли в Європу ще привелійовані учасники хрестових походів та їх бранці – араби. А що невідомо, що у Вені саме у ХVII-му ст. вже були кав’ярні?
    Прямо “вбиває” наша вітчизняна, скажемо прямо – містечкова, діалетанська та кугутська, звичка “вип’ячувати” ненасправді наші неофітство, першість та досягнення, “вириваючись” з контексту загального розитку Європи та усього світу. Такаж тенденція була і в ідеологіях фашистської Італії та нацистської Німеччини (хоча їх заяви про першість у деяких справах / поняттях … на відміну від нас там мали підгрунття).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.