На Хмельниччині закрито 4 школи, ще 32 – реорганізовано

На 17 липня у Хмельницькій області закрито 4 школи (Волочиська міська ОТГ – 2, Гуменецька сільська ОТГ – 1, м. Кам’янець-Подільський – 1).

Такі дані були озвучені під час сьогоднішньої колегії облдержадміністрації.

Також реорга­нізовано 32 школи області, із них 11 – з пониженням ступеня (по 1 у Віньковецькому, Ше­петівському, Ярмолинецькому районах, Волочиській, Полонській міських, Меджибізькій селищній, Дунаєвецькій міській – 2, Судил­ківській сільській – 3 об’єд­наних територіаль­них громадах).

“Замість моделі “школа на кожне село” поступово запроваджується си­стема опорних шкіл та їхніх філій, які мають не лише забезпечити якісну освіту, а й стати ядром сільської громади. З минулого нав­чального року функціонують 4 опорні заклади з 11-ма філіями. До 1 вересня цього року планується створити ще 5 опорних навчальних закладів”, – зазначено в інформації обласного департаменту освіти і науки.

Довідка НГП. На Хмельниччині функціонує 276 шкіл з малою наповнюваністю або 36,5% від загальної їх кількості.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. І так тупі і дикі, будуть ще тупіші.

  2. Ідуть люди до ОТГ …то все позакривають!

  3. В дусі децентралізаціі…закриття шкіл ,чи реорганізація іх ,не повино бути як вольове рішення департамента освіти в прийняті рішень, а гомади, в якій знаходиться школа і живуть діти,учні,вчителі.Грома має право вирішувати ,бути школі, чи ні. Не буде школи – не стане села.Держава має вкладати кошти в село
    і піднімати життєвий рівень селян,думати на перспективу,а не знищувати його.Де державна програма розвитку села?Привикли все надбане – нищити!!!

    • Потрібно було народжувати дітей в селі, а не верещати зараз, що закривають. Полонська ОТГ, Варварівка: 15 дітей, 16 вчителів, 17 техпрацівників (медсестра, сторожі, кочегари, кухарка і.т.д.) А де гроші на них, Зін? От і реорганізували.
      Пи.Си. Живу в селі, якщо що.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.