Сергій Лабазюк звітує за півроку своєї діяльності

Про роботу у Верховній раді та на окрузі. Сергій Лабазюк  зазначає,  перша половина 2017 року була продуктивною як у Верховній раді, так і на окрузі.

«За ці місяці мені вдалося зробити чимало, ряд моїх законопроектів вже заслухано та прийнято Верховною радою, ще частина знаходяться в комітетах. Не менш активну роботу проводжу і на своєму окрузі. Цього року знову вдалося «вибити» кошти з державного бюджету на свій округ. Частина вже надійшла на рахунки  місцевих рад  – там вже розпочати роботи, згідно запланованих статей. Далі звітую перед  своїми виборцями та спільно з благодійний фондом продовжуємо підтримувати різні сфери та соціально-важливі установи, як на селі так і у містах», – додав народний депутат Сергій Лабазюк.

123

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Трудяжка йотвмать!!!!

  2. трудяжка идет в народ..сережа поменяй имидж ты какой то вечно приторно-прилизанный….

  3. немало коштів, мабуть, пан Лабазюк витрачає на власний PR. Он і інфографіка, і фотосессія, і щотижня в на різних інформсайтах якісь заяви від нього друкують. Але ж він всеїдно той самий Лабазюк і нічого це не змінить ))

  4. це все ви пишите від заздрощів.сергій лабазюк і його брат петро дуже допомагають людям.як ви можете таке посати.ганьба вам.

    • На гривну помогают, на 100 обкрадывают.

    • На разпиленных деньгах от ремонта дорог вам лохам помогают, а вы и рады гречку жевать. Голосуйте дальше за лобзика и он вам пару килограмм пшена еще подкинет.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.