Хмельницька влада хоче за 100 тисяч провести конкурс з оновлення головної площі області

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради готується оголосити всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на оновлення громадського простору Майдану Незалежності у Хмельницькому.

ыра-сайт-537x360

Про це сказано у проекті рішення виконкому.

Метою є створення в центральній частині Хмельницького якісного громадського простору зі збереженням зони пам’яті подій Революції гідності та надання їй нового вираження.

Конкурсанти мають надати концептуальні пропозиції, запропонувавши рішення щодо пішохідного, велосипедного сполучення, дозволеного простору для скейтбордистів на головній площі міста; доцільності/необхідності розташування об’єктів монументального мистецтва на Майдані Незалежності; реставрація/перебудова існуючих фонтанів на Майдані Незалежності, запропонувати свій варіант розташування фонтану або фонтанів; оновлення зелених насаджень на вул.Гагаріна, біля Будинку Рад.

Мерія визначила грошові заохочення для кращих робіт: перша премія – 50 тис. грн, друга – 25 тис. грн, третя – 10 тис. грн.

Журі конкурсу складитиметься з дев’яти осіб, двоє з яких є посадовцями міської ради:

Козюк Тарас Анатолійович – голова Хмельницької обласної організації національної спілки архітекторів України (за згодою);

Чаплінський Юліан Михайлович – начальник управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради, головний архітектор м.Львів (за згодою);

Пилипчук Захар Олександрович – в.о.начальника управління архітектури та містобудування міста Хмельницького;

Криворучко Ольга Юріївна – кандидат архітектури, доцент кафедри архітектурного проектування Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка» (за згодою);

Бондар Ганна Вячеславівна – заступник директора Департаменту містобудування та архітектури м. Києва, начальник управління ландшафтної архітектури, комплексного благоустрою (за згодою);

Остап Вікторович Волошин – громадський активіст, лікар – невролог Хмельницької міської лікарні (за згодою);

Jelle Therry – Project manager (менеджер проектів) у West 8 – міжнародне бюро урбаністики та ландшафтного дизайну (за згодою).

Ковальчук Олег Михайлович – архітектор, м.Хмельницький (за згодою).

Циб Тетяна Михайлівна – начальник відділу з благоустрою міста управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради.

Попердній дедлайн для конкурсних робіт – 14 листопада 2017 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. то зачем вы васю напрягли(таскал поддоны!!!!! ) “слухання” проводити….если вы все уже решили??….авторитетов насобирали в жюри(за згодою)……..и че боссы не вышли к Народу ….?не та аудитория(20-30чел с пресой!!))) для боссов ..!!!!…и быстро у вас как то все….смагивает на визитку выборов….посмотрим на ваш конкурс….

 2. Зробіть на площі деревяну вішальницю, щоби чиновники думали про те що вони роблять і боялись народного гніву)) І мерія з вкіна буде бачити і ОДА.

  • надо еще показательное жертвоприношение сделать…и оставить для примера…кандидатов море…

  • В політичному центрі Европи – Брюсселі є фонтан зі скульптурою хлопчика, який дзюрить. Називається цей фонтан «Маннекен де Піс». А на цій площі пропоную зробити фонтан зі статуєю дебелого хлопця з покатим лобом (за зразок Кличко, губернатору буде нагадувати колишнього шефа по партії) і оселедцем на голові, у вишиванці та в полуспущених шараварах, з яких замість … стирчить граната, що скаче і … сере, та назвати його (по брюссельські) – «Маннекен де Козак Сер-Жоп». Ото креативненько буде і мо… туристи попруть.

 3. Ад..мынструацию нужно все окна и двери замуровать.Они работают на преступну власть.Такого бардака и безответствености еще не было.

 4. В нас так все добре, що лишилося майдан переробити

 5. Якогось невролога прифігачили. Він що до архітектури має?

  • А може вони невролога переплутали з нефрологом, який буде камені та пісочок на благоустрій площі добувати?

 6. Повний бред! Дайте землю атовцям,квартири,роботу.Майдан завадив. А де Стебло,пора,пора в раду Майдану на Симчишина скаргу накатати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.