За аудит хмельницького “Електротрансу” візьмуться одесити

Управління економіки Хмельницької міської ради за результатами електронних торгів оприлюднили повідомлення про готовність укласти договір з фірмою “Респект” (Одеса) на проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності КП “Електротранс”.

Загальна вартість послуг становить 89 тис. грн, повідомляється у ProZorro.

Перевіркою буде охоплений період діяльності комунального підприємства на 31 грудня 2015 року, 31 грудня 2016 року і 30 червня 2017 року. Аудиторська фірма проведе інвентаризацюї основних засобів та матеріальних цінностей; перевірить прозорість системи залучення сторонніх організацій для проведення  робіт з поточних і капітальних ремонтів рухомого складу на підприємстві; правильність укладання та стану орендних відносин від надання в оренду основних засобів, стан перерахування частки надходжень орендної плати до бюджету Хмельницького; оцінить витрати з обслуговування засобів контролю та зв’язку GPS; підіб’є вартість послуг з розміщення реклами на транспортних засобах; проконтролює залишки квиткової продукції та виручки підприємства.

Також буде проаналізовано обґрунтованість та оптимальність вартості проїзду та графіків руху тролейбусів, автобусів, дохідна частини підприємства від маршрутних таксі, обрахункок суми компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Ще аудитори перевірять умови договору на будівництво будинків за договорами суперфіції, укладеними КП “Електротранс” і дослідять іншу діяльність підприємства (гуртожиток, громадська їдальня, тощо).

Участь у торгах взяло 5 компаній.

Загалом, управління економіки Хмельницької міськради було готове викинути 300 тисяч на аудит комунального підприємства.

Як відомо, з квітня 2011 року директором Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” працює Віктор Паламарчук. Наразі він є депутатом міської ради від партії “За конкретні справи”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Аудит відбудеться “КОНКРЕТНИЙ”,як в Одесі.Будуть дрібні порушення.

  2. Щоб зняти Паламарчука витратять 89 тис.грн. – ось правильний заголовок.

  3. Напередодні ввели валідатори не даремно.Буде більш якісний підрахунок прибутку?Цікаво,як обліковуються пільговики?Тролейбус сьогодня найдешевший вид транспорту.Після аудиту ,мабуть знайдуться причини заміни Паламарчука – герегівця на N – свободівця ? В цьому процесі ціна проізду підніметься?

  4. Грош ціна такій владі, що витрачає кошти на аудит. Кваліфікація перевіряючих відділу внутрішнього контролю міськвиконкому та управлінь економіки і фінансів нульова. Тому й витрачають грошики аби чужими руками поквитатися з чужеродними депутатами. А хмельничани в тарифі на проїзд відібють затрачене.

    • согласен ..это все мне видется как договорняк..все уехали специалисты..курва..

  5. Може, нехай за аудит маршруток візьмуться

  6. Цей аудит переконуе слаботу влади та мера особисто.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.