На Хмельниччині смертність майже вдвічі випереджає народжуваність

Чисельність наявного населення в області (за оцінкою) на 1 червня 2017р. становила 1280,1 тис. осіб. Унаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня–травня 2017р., чисельність наявного населення скоротилась на 5127 осіб.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Хмельницькій області.

Основним фактором зменшення чисельності населення було його природне скорочення (3932 особи), як результат перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 55 живонароджених.

Протягом січня–травня 2017р. на Хмельниччині народилось 4744 немовляти, кількість померлих становила 8676 осіб. Серед причин смерті населення області перше місце посідали хвороби системи кровообігу (62,0%), друге – новоутворення (12,1%), третє – зовнішні причини смерті (4,7%).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 23

 1. Головна причина смертності людей та й народжуваності- рівень життя. В продуктових магазинах усе на хіміі. Більшість продуктів харчування коти та собаки не хотять істи. Виробництво вийшло з під контролю. САНЕПІДЕМСТАНЦІЮ ЛІКВІДУВАЛИ. Влада не заінтересована у збільшені населення.

  • Походу теплое местечко в санстанции у вас было. Коль так тоскуете.

  • З цим антисемітизмом та сіонізмом (в т.ч. – “абрамізмом”) ми відійшли від головного – причини “вимирання” населення України. І тут я згоден зі Світланою на 100%. Але це тільки перша причина. Питання в причині падіння “рівня життя”.

 2. погоджусь зі Світланою

 3. Геноцид украінців жидами.Скоро буде 100 років “Великой Октябрьской социалистической революции”.100 років – …жиди погані прав,ять нами,а ми, ще гірші ніж жиди…Ще раз іх “виберемо” – вся земля Украіни буде “вільльна” від украінців.Молодші втечуть світ за очі,старші ляжуть в землю.Був би Чорновіл живий…нового не бачу.Всі “партіі” під жидами.

  • то не пиши сюда..иди возьми кувалду и дай им как турникету..и депутатов шо за закон 14 года голосовали не забудь..тут про жидов не пишут..

  • Якщо за переписом 1913-го року значна !!! більшість !!! населення Поділля була іудейського віроісповідання (в Проскурові з 36 тис. “з копійками” майже 19 тис. були іудейського віроісповідання), не рахуючи “вихрещених”, наприклад, як предки Леніна зі Старокостянтинова, то хто такий ти, націоналісте?
   На мій погляд, значна частина наших земляків значно “переплювують” “жидів”.
   А, самими “страшними” / жорстокими антисемітами були … вихідці з іудеїв (Гітлер, Розенберг, Сталін і т.п.).

 4. Проти Шевченка не попреш,пророчий вірш щодо жидів. Націоналіст правий.Всіма партіями вони керують.Вибирати немає з чого.Подивимось ціни на продукти т.і. в листопаді,може в мозгах людей щось зміниться.А ціни будуть ого-го.

 5. Жид розмножується – украінець вимирає.

 6. В.Путенку.Украінці зрозуміли нарешті,що час путенків-жидів закінчиться.Титульна нація виборить своє право,бути господарями на своій землі.Так само,як євреі в Ізраілі.Чим швидше жиди в Украіні добровільно відмовляться від домінування над украінцями,тим краще вирішиться жидівська доля.

  • Тупой ты националист, туп как дерево,… родишся баобабом, и будеш баобабом тысячу лет… Эти самые националисты))) их верхушка, привели к власти этих людей. в месте стояли на сцене, потом бросились распиливать должностя и потоки, а сейчас тут пишут что кто то плохой.. кто то обкрадывает и ныщить титульную нацию..( Как в аннекдоте: вы привели пьяных дебоширов на свадьбу, они начали бить всем рожи, вы в это время со стола стащили бухло и закуску, а на следующий день пришли к побитым гостям и проклинаете дебоширов))

  • Ой і дурень же ти, націоналісте (пишу з маленької букви). Я кубанський козак за походженням. а там “тих” ніколи не було (не виживали). Дурень ти ще і тому, що я натякаю, натякаю (досить прозоро), що саме у тутешніх “автохтонних” і походження, і натура, і сучасна поведінка … (все це надбано за сотні років), як у “тих”, а ти не розумієшь. І саме ви (як і каже попередній Анонімний) привели їх до влади, а тепер 3,14здете. Бувають латентні гомосексуали, а ви поводите себе, як латентні …, ну,
   словом, “ті”.
   Хоча, я на 100% впевнений, що це, що ти пишеш, не ти сам “придумав” (в тебе і на це розуму не вистачило).

  • А вся ваша ненависть до “тих” … від заздрощів, 100%.

   • А “Путенком” я назвався спеціально “в пику” таким як ти. Бо ви не розумієте (певно, не дано), що головний ворог та руйнівник України не Путін, а ви…

    • Не було б вас, націоналістів, нічого б Путіну (чи там, хто за ним і з ним) не вдалося б з Україною зробити.

 7. националисту..кроме турникета акции будут??

  • Будут. следующая акция-возьмут турникет в руки и разобьют кувалду. Кстати, знающие люди рассказывали, что дедушка бурлика был кузнец, и этот турникет он разбил бы с двух ударов. слабо внучок..

 8. Всім жидам дякую за полеміку!Також за те що обізвали баобабом…символом життя,і довголіття .\\\національна жидівська хвороба -маразм ,склероз і… не контролювання задньоі брами \\\Після вбивства Чорновола,шлях на олімп був вільний для жидви – засновників всіх політичних ,,партій,,в Украіні. Пресою і зомбоящиками заволоділа жидва з рук,,геніального,,жида Лейби Ткачика. Заслугами Майдана,витягнувши з рукава крапленного жидка, за допомогою преси і телеканалів \\\лохотронячи украінців щодо однотурівця\\\скористалися жидопартіі,і вмостили на всі знакові посади своіх. Годинникова стрілка вкаже на час третьоі хвороби жида – відкриття задньоі брами.
  Кукурудзяний кочан ?На всіх не вистачить.

  • нацику..вот это ты стелишь!!!))))….жиды спрашивают…а жидов-депутатов те шо закон 14 года принимали мочить когда будешь?? я знал шо про национализм ты васю накрутил…..забил роботяге голову…

  • а про браму ? и ты туда же? у вас это партийное?

  • Ой дурак…!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.