«Укрзалізниця» планує збільшити кількість потягів до Польщі через Хмельниччину

«Укрзалізниця» планує збільшити інтенсивність на існуючих маршрутах і відкрити нові маршрути до 2025 року. Для цього компанія має намір купити 13 електропоїздів.

Про це повідомило видання Mind.

«Освоєння нових маршрутів та збільшення інтенсивності руху на існуючих маршрутах, що будуть забезпечуватися швидкісними міжрегіональними поїздами на період до 2025 року, потребує придбання додаткових 13 електропоїздів подвійного живлення», – йдеться у відповіді на запит до «Укрзалізниці».

Планується, що для придбання нових поїздів компанії необхідно близько $300–400 млн з розрахунку базової ціни одного електропоїзда подвійного живлення у цінах 2017 року.  Потенційними виробниками швидкісного рухомого складу  можуть бути як вітчизняні, так і іноземні компанії.

«Щорічно збільшується кількість перевезених пасажирів, що вимагає  впровадження рухомого складу нового покоління з його відповідністю новим сучасним вимогам. Це вид транспорту для масових перевезень, для якого характерне використання електроенергії. Собівартість перевезень електротягою нижча, ніж теплотягою, що обумовлюється меншими питомими витратами умовного палива, більшими швидкостями руху поїздів, меншими експлуатаційними витратами на утримання експлуатаційного парку електровозів», – говориться у повідомлені.

У компанії зазначають, що сьогодні доцільним є придбання однотипного рухомого складу (аналогічного до існуючого), так як напрацьовано вже досвід експлуатації, який надасть можливість якісно виконувати роботи з підготовки до рейсу та зменшити витрати на ремонт і технічне обслуговування та скоротити кількість обслуговуючого персоналу.

В «Укразалізниці» кажуть, що вже повністю себе виправдало курcування поїзда Київ – Львів до станції Перемишль у Польщі (поїзд був запущений 23 грудня 2016 року), тому компанія зараз розглядає декілька варіантів запуску курсування інших поїздів львівського напрямку до сусідніх держав Європейського союзу. Також в «Укрзалізниці» працюють над питанням подовження маршруту курсування поїзда №747/748 Дарниця, Київ – Львів до Перемишля. «Це дозволить зв’язати швидкісним рухом Вінницьку, Хмельницьку та Тернопільську області з Польщею», – зазначають у компанії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Активісти у вигляді в.о. сволота, пс, бурликів, гріш і др. наволочі !!!! Чемодан вокзал Європа!!! Уряд дбає про вас!

  2. До 2025 года уже ездить будет некому. Все и так будут в Польше собирать огурцы, а в Италии подтирать жопы.

  3. В 41-45 роках украінців насильно вивозили нацисти.Вивозили комуняки.Сьогодня ,,провладні,,жиди підігнали для нас паровози.Нічого не змінилось.Нема украінцю щасливого життя в
    Украіні.Знищені нацисти і комуняки.Знищемо і навалу жидів. Украіна -понад усе. Смерть ворогам.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.