Екологи Хмельниччини звернулись до поліції щодо фактів незаконного вивантаження «львівського» сміття

З початку липня цього року Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області вже зафіксовано декілька фактів незаконного вивантаження «львівського» побутового сміття на території області.

Так, 5 липня на території Новоселицької та Буртинської об’єднаних територіальних громад Полонського району було виявлено чергову порцію твердих побутових відходів.

Державними інспекторами спільно з представниками поліції  було проведено обстеження місць несанкціонованого складування відходів в ході якого встановлено, що побутові відходи розміщено на майданчиках із твердим покриттям на території колишньої тваринницької ферми.

12 липня, з метою розгляду звернення громадян села Варварівка Славутського району, Держекоінспекцією у Хмельницькій області за межами населеного пункту було виявлено несанкціоноване сміттєзвалище твердих побутових відходів, яке розташоване на земельній ділянці площею 0.0095 га. із висотою шару відходів 150 см..

Як свідчать рештки «неприємної знахідки» (чеки з магазинів, візитівки та інше), і в першому, і в другому випадках тверді побутові відходи були завезені із Львівщини.

З метою притягнення винних у порушенні природоохоронного законодавства осіб до відповідальності та відшкодування шкоди, завданої довкіллю внаслідок засмічення земельної ділянки, Держекоінспекцією у Хмельницькій області направлено листи до ГУ Національної поліції в Хмельницькій області для проведення слідчо-оперативних дій.

Окрім того, Держекоінспекція у Хмельницькій області зобов’язала Голів зазначених тергромад провести ліквідацію стихійних сміттєзвалищ. Найближчим часом Інспекцією буде проконтрольовано хід виконання заходів з ліквідації сміттєзвалищ.

Нагадуємо, що на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України працює електронний сервіс  www.ecomapa.gov.ua  –  Інтерактивна мапа сміттєзвалищ – на який кожен українець може повідомити про виявлені сміттєзвалища.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Кусочок Львову в кожну хату!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.