Хмельничан запрошують обговорити концепції реконструкції майдану Незалежності

20 липня о 18.45 на майдані Незалежності відбудеться громадське обговорення концепції реконструкції майдану Незалежності у місті Хмельницькому.

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради планує проведення Всеукраїнського архітектурного конкурсу на розробку концепції реконструкції майдану Незалежності для того, щоб заплановану реконструкцію проводити у кілька черг протягом кількох років згідно єдиної концепції.

Першим завданням є формування якісного продуманого завдання на проектування для учасників конкурсу. Для того, щоб максимально правильно це зробити необхідний різносторонній підхід у зборі інформації, тому управління ЖКГ запрошує усіх небайдужих містян прийти на громадські обговорення та поділитися своїми знаннями щодо цієї площі, висловити свої думки, ідеї, побажання та застереження.

Цікаво дізнатись як живе майдан щодня та у святкові дні, чого не вистачає, а що зайве, чи потрібно збільшити кількість паркомісць чи зменшити, зробити фонтан пішохідним, монументальним чи взагалі його не робити і таке інше. Не залишайтесь осторонь життя і розвитку міста – приходьте!

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

  1. Через месяц с небольшим осень. Что, все котельные и прочая инфраструктура готовы к зиме? Это сейчас самое главное? Или уже свой человек есть освоить очередные миллионы бюджетных (наших с вами( денег?

  2. Перекопати і посадити картоплю!!! Хоть толк буде!!))

  3. Знесіть бублик і все

  4. вася ко не пропихивайте ….!!!!!! вася чого куля не вертится???? и заводиться шваброю!!!!…вася як там табло настроил???

  5. Новачок, не будь курвою, здай бляхи (с)Новачок

  6. Может хватить тырить!!! Других проблем нет? Родителей на ремонт классов обдирают…

  7. Поставити будку для Корнійчука,щоб гавкав на Бурлика.

  8. Так цеж Мазур! Згнили його роботи в парку! То може роботи Мазура зiбрати в парку?Класно!Туда забрати цих трьох тьоток!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.