У Хмельницькому повернули громаді землю, на якій мав будуватись розважальний комплекс

Підставою для прокурорського втручання стало те, що на підставі рішень сесії Хмельницької міської ради фізичній особі – підприємцю для будівництва дитячого та молодіжного розважального комплексу надано в оренду земельну ділянку площею 1000 кв. м.

Однак, посадовцями при наданні землі у користування не враховано, що ділянка розташована у прибережній захисній смузі ставка у мікрорайоні «Озерна» та входить до земель водного фонду. Окрім того, згідно плану зонування території міста ця земельна ділянка розміщена в зоні зелених насаджень загального користування.

Таким чином, в порушення вимог земельного та природоохоронного законодавства, змінено цільове призначення даної земельної ділянки, внаслідок чого порушено особливий режим її використання та створено загрозу забруднення водного об’єкту.

«З метою усунення порушень та повернення землі до комунальної власності міста, Хмельницька місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати рішення сесії міської ради та укладений на їх підставі договір оренди земельної ділянки недійсними», – повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц.

Постановою господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано, незаконні рішення сесії та договір визнано недійсними.

На виконання рішення суду речове право на земельну ділянку припинено та 1000 кв. м земель водного фонду вартістю понад 1,3 млн. грн. повернуто територіальній громаді.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Хто ж надав ці… чи ті…??? Дати виділення землі напишіть!!! Щоб громада знала хероїв мельниковців чи сечишинківців. Громадяни журналісти пишіть людям правду, а не вибірковість!!!!

  • Придурку, всю землю роздерибанили дружбани Сірожа і Костя Череп.
   Симчишин разом з прокуратурою повернув землю для людей і будувати на березі озера мали не розважальний комлплекс, а 9 поверховий будинок. Землю дав Мельник, дозвіл на будівництво Костя Череп. Зараз влада все повертає людям і там буде парк.

   • Непридурку, а землі забудовані по Прибузькій “Спорт сіті”? Також повернуть?

    • они друг друга стоят.а теперь еще и дебаты хотят нам навязать между ними.вообще народ за дурней имеют..может хватит черепов и семов.

 2. Симчишин вже повернув Панаса Мирного, 31/1, Залізняка, 1, літній кінотеатр в парку Чекмана і частину парку Франка в Гранд Альянсу.
  це все землі паркової чи водної зони.

  • нехай іще поверне землю де скочеляс побудував” парадіз фо лайф”…так буде правильно…а то одним можна…а іншим -зась…

  • ще також 2 земельні ділянки по Гарнізонній повернули

 3. А ЯКИЙ ІНВЕСТОР БУДЕ БУДУВАТИ НЕВІДОМО ДЕ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.