«Батьківщина» Хмельниччини: Першочергове завдання – захистити землю від розпродажу

Захистити землю сільськогосподарського призначення від розпродажу – головне завдання сьогодення для партійців  ВО «Батьківщина». На  цьому наголосив у своєму виступі очільник обласної парторганізації Олег Лукашук під час другого етапу 17-ї партійної конференції.

Нині активістами партії зібрано понад  340 тисяч підписів мешканців регіону проти продажу землі. «Ми не зупинимося на досягнутому і зберемо на Хмельниччині понад півмільйона підписів, аби влада зрозуміла, що народ  категорично проти розпродажу свого головного скарбу і не дозволить перетворити українські чорноземи на годівницю кількох олігархічних кланів», – сказав Олег Лукашук. Він повідомив, що Міжнародний валютний фонд зняв вимогу щодо запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні, а відтак у влади немає підстав говорити, що без продажу землі країна залишиться без кредитів МВФ. «Наша позиція чітка: земля не товар, а життєвий простір!  І продавши її ми втратимо Україну!» – наголосив Олег Лукашук.

Лукашук

На конференції учасники розглянули низку організаційно-кадрових питань. Олега Лукашука, який впродовж останніх десяти місяців виконував обов’язки очільника парторганізації, делегати  одноголосно затвердили головою. Вони також сформували бюро парторганізації з 17-ти осіб, серед яких вісім голів кращих міських та районних організацій партії, депутати-«батьківщинівці» місцевих рад різних рівнів, авторитетні партійці та молодь.

У роботі конференції взяв участь народний депутат України  від ВО «Батьківщина»  Сергій Євтушок.  Вітаючи новообраних голову і членів бюро, учасників заходу з усіх куточків регіону, він  наголосив,  що на Хмельниччині сформована потужна команда партійців, котрій під силу відповідати на політичні виклики сьогодення і конкретними справами підтвердити високий авторитет ВО «Батьківщина» та її лідера Юлії Тимошенко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. 25 лет грабившие Украину и народ начали выражать беспокойствие по поводу земли. “Батькивщына” партия говна и крепостного права. Жаль, что многие земляки этого не понимают и продолжают голосовать за смерть с косой на голове!!!!

 2. Краще захистили б від пожеж місто і повернули погорільцям втрачене!

 3. Хоч би ту тисячу, яку Юлька обіцяла, віддали, а потім ми б подивилися, чи звертати увагу на їхні виступи.

 4. Скочелясовцы – лицо Батькивщины.

 5. Скочеляс знищив річку.скотина мордата.

  • Господи, яка дурня.
   Знищив річку. Іі нищить кожен з нас. Щодня. Миючими засобами, пластиком, надмірним використанням води.
   І звинувачувати одну людину абсолютно безглуздо.
   Ми несемо хабарі посадовцям, ми готові продатися за шмат хліба. То лаяти когось даремна річ…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.