Директор ПП «Буд Кепітал Менеджмент» Юрій Рибак: «Маю надію, що керівництво міста займе конструктивну позицію стосовно будівництва на Кам’янецькій 2А»

У відповідь на інформацію про те, що Хмельницька міська рада скерує судовий позов щодо заборони будівництва 30-поверхівки на вулиці Кам’янецька, 2а, редакція НГП отримала лист-звернення керівника ПП «Буд Кепітал Менеджмент» Юрія Рибака:

«Хочу відзначити, що помічники нашого мера не доводять до нього правдивої інформації, бо я далекий від думки, що Олександр Сергійович самостійно викривлює та спотворює стан справ стосовно будівництва на Кам’янецькій 2А.

По перше: стосовно скасування містобудівних умов та обмежень, підприємство «Фінмаркет» подало позов на рішення виконкому і судом винесено ухвалу від 14.06.2017 року про зупинення виконання рішення виконкому.

По друге: Держархбудінспекція – це державний орган, який не виконує чиїсь побажання, або узаконює чиєсь бачення, а контролює та перевіряє законність будівництва і відповідність ДБК і БНІП.

Не думаю, що мер не знає функціонального призначення цієї установи, тому дивно виглядає коментар про очікування, що ДАБІ скасує декларацію про початок будівництва.

Зрештою, про саме будівництво: згідно проектно-кошторисної документації будується 25-ти поверховий житловий будинок з вбудовано-прибудованими торговельно-офісними приміщеннями та закладами ресторанного господарства.

На сьогодні виконується влаштування фундаментів спеціалізованою організацією під технаглядом інженерів відповідної кваліфікації і постійним контролем лабораторії з якості конструкцій при Київському інституті будівництва.

Даний проект є науково-дослідною роботою, відноситься до 5 категорії складності, пройшов усі необхідні експертизи. Після чого й було отримано дозвіл на виконання будівельних робіт.

Відповідність проекту нормам та правилам будівництва підтверджено:

 1. Державним підприємством «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» м. Київ, звіт про науково-дослідну роботу № 211-14 від 01.11.2014 року
 2. Державним підприємством «Укрдержбудекспертиза», висновок від 22.03.2016 року №-00-1970-15/УБ
 3. Державною установою «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзеєва НАМН України», м. Київ, науковий звіт №22/509 від 03-03 2016 року.

На моє глибоке переконання, цей проект має всі шанси бути реалізованим і зайняти місце однієї з найкращих споруд Хмельницького, бути візитівкою нашого міста і в цілому Західної України, адже це перший проект такого масштабу.

51

З будівництвом даного комплексу буде облаштовано значну частину набережної, яка перетвориться в зону дозвілля та відпочинку, а не в стометрівку в кращих радянських традиціях.

Маю надію, що керівництво нашого міста на чолі з головою, зрозуміють, нарешті, що це не спонтанне будівництво, а детально розроблений проект. І замість того, щоб створювати перепони та наводити ажіотаж, схожий на дешевий популізм, займуть конструктивну позицію, покладуться на висновки спеціалістів та, в межах своєї компетенції, стануть підмогою в реалізації проекту».

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 17

 1. питання тільки одне: де мешканці будуть ставити свої автомобілі?

 2. Чергова тупа забудова лишень би швидше хапнути бабки у людей за кв. метри.

  • Ви не справжній хмельничанин. Ви провінціал. Нормальні жителі міста за урбанізацію, а понаєхавші з сіл – проти.

   • Нормальні жителі міста – за європейські стандарти і низькоетажну забудову, а не мурашники а-ля “Над Бугом”. Окраса міста – ха-ха-ха! Паркинг будет платный? Машины будут по окружающей территории стоять?

 3. Будет ещё один “муравейник” Застройщик думает только о прибыли и ни как не о жителях дома. Там всего 25 соток. Это как раз периметр дома, а что дальше??? Да и у Пинкалей денег столько нет чтоб строить дом. Будут ждать людских денег, а значит долгострой и кидалово…

 4. Машини будуть паркувати навколо памятника чернобильцям. А де ще ???

  • А может жильцы без машинные. может люди последнее за квартиры отдадут. купят по катамарану и будут у причала швартоваться.

 5. на хер этот муравейник нужен!!!!!!! забудовнык ни о чем кроме прибыли не думал…нахерячили де не попадя…..

 6. Пенкали офигели !просто срать с балкона на набережную.так не должно быть.

 7. А парковки ? а заезды?и это все на 25 сотках?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.