Директор ПП «Буд Кепітал Менеджмент» Юрій Рибак: «Маю надію, що керівництво міста займе конструктивну позицію стосовно будівництва на Кам’янецькій 2А»

У відповідь на інформацію про те, що Хмельницька міська рада скерує судовий позов щодо заборони будівництва 30-поверхівки на вулиці Кам’янецька, 2а, редакція НГП отримала лист-звернення керівника ПП «Буд Кепітал Менеджмент» Юрія Рибака:

«Хочу відзначити, що помічники нашого мера не доводять до нього правдивої інформації, бо я далекий від думки, що Олександр Сергійович самостійно викривлює та спотворює стан справ стосовно будівництва на Кам’янецькій 2А.

По перше: стосовно скасування містобудівних умов та обмежень, підприємство «Фінмаркет» подало позов на рішення виконкому і судом винесено ухвалу від 14.06.2017 року про зупинення виконання рішення виконкому.

По друге: Держархбудінспекція – це державний орган, який не виконує чиїсь побажання, або узаконює чиєсь бачення, а контролює та перевіряє законність будівництва і відповідність ДБК і БНІП.

Не думаю, що мер не знає функціонального призначення цієї установи, тому дивно виглядає коментар про очікування, що ДАБІ скасує декларацію про початок будівництва.

Зрештою, про саме будівництво: згідно проектно-кошторисної документації будується 25-ти поверховий житловий будинок з вбудовано-прибудованими торговельно-офісними приміщеннями та закладами ресторанного господарства.

На сьогодні виконується влаштування фундаментів спеціалізованою організацією під технаглядом інженерів відповідної кваліфікації і постійним контролем лабораторії з якості конструкцій при Київському інституті будівництва.

Даний проект є науково-дослідною роботою, відноситься до 5 категорії складності, пройшов усі необхідні експертизи. Після чого й було отримано дозвіл на виконання будівельних робіт.

Відповідність проекту нормам та правилам будівництва підтверджено:

 1. Державним підприємством «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» м. Київ, звіт про науково-дослідну роботу № 211-14 від 01.11.2014 року
 2. Державним підприємством «Укрдержбудекспертиза», висновок від 22.03.2016 року №-00-1970-15/УБ
 3. Державною установою «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзеєва НАМН України», м. Київ, науковий звіт №22/509 від 03-03 2016 року.

На моє глибоке переконання, цей проект має всі шанси бути реалізованим і зайняти місце однієї з найкращих споруд Хмельницького, бути візитівкою нашого міста і в цілому Західної України, адже це перший проект такого масштабу.

51

З будівництвом даного комплексу буде облаштовано значну частину набережної, яка перетвориться в зону дозвілля та відпочинку, а не в стометрівку в кращих радянських традиціях.

Маю надію, що керівництво нашого міста на чолі з головою, зрозуміють, нарешті, що це не спонтанне будівництво, а детально розроблений проект. І замість того, щоб створювати перепони та наводити ажіотаж, схожий на дешевий популізм, займуть конструктивну позицію, покладуться на висновки спеціалістів та, в межах своєї компетенції, стануть підмогою в реалізації проекту».

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 37

 1. питання тільки одне: де мешканці будуть ставити свої автомобілі?

 2. Чергова тупа забудова лишень би швидше хапнути бабки у людей за кв. метри.

  • Ви не справжній хмельничанин. Ви провінціал. Нормальні жителі міста за урбанізацію, а понаєхавші з сіл – проти.

   • Нормальні жителі міста – за європейські стандарти і низькоетажну забудову, а не мурашники а-ля “Над Бугом”. Окраса міста – ха-ха-ха! Паркинг будет платный? Машины будут по окружающей территории стоять?

    • Я как хмельничанин – за высотное строительство. Малоэтажное пусть в Дунаевцах строят.

 3. Будет ещё один “муравейник” Застройщик думает только о прибыли и ни как не о жителях дома. Там всего 25 соток. Это как раз периметр дома, а что дальше??? Да и у Пинкалей денег столько нет чтоб строить дом. Будут ждать людских денег, а значит долгострой и кидалово…

 4. Машини будуть паркувати навколо памятника чернобильцям. А де ще ???

  • А может жильцы без машинные. может люди последнее за квартиры отдадут. купят по катамарану и будут у причала швартоваться.

 5. на хер этот муравейник нужен!!!!!!! забудовнык ни о чем кроме прибыли не думал…нахерячили де не попадя…..

 6. Пенкали офигели !просто срать с балкона на набережную.так не должно быть.

 7. А парковки ? а заезды?и это все на 25 сотках?

 8. Пенкаль ,,відкашляэ,,меру % і будівнитство відбудеться. ,,Гризня,,мером запущена з наміром отримати бобло.

 9. загуглите парк авеню…)))))…ну вы абрам и юморите))))

 10. Візитівками міст Західної України є стара історична забудова, а не хмарочоси. З таким хмарочосом Хмельницький буде більше схожим на Донецьк.

 11. а будівництво вже з тиждень стоїть…
  цікаво чому

 12. Міська рада через суд зупинила

 13. Прикольно, что на сайте НГП больше информиции по данному строительству, чем на сайте “Олимп тауэра”.

 14. Як там стройка проходить? Хтось в курсі новин?
  Забудовник не внушає довіри своїм стажом будувати….

  • Строительство на данный момент стоит. Ну а стаж у застройщика есть. ЖК “Проспект”, “Либерти”, “Внеский”, “Атлант”, “Дом Зубкова”, “Генеральский” – это проекты застройщиков “Олимпа”.

   • Точно ?. Вы ничего не путаете ?
    ЖК “Проспект” стоил Эталонинвестбуд
    ЖК “LIBERTY” строит ВТМ
    ЖК Атлант строил Польный.

    Все это генподрядчики !!.
    Думаю , обьяснять, что такое генподрядчик и чем отличается от заказчика не надо?

   • Ви напевно він і є- застройщік!
    Шо ти гоніш, тож різні компанії

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.