Проблеми з децентралізацією: не затвердений план утворення громад Ярмолинеччини, не розподілена територія трьох районів

У Хмельницькій ОДА озвучили нинішні проблеми, з якими стикаються громади у рамках децентралізації.

За інформацією заступника управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Світлани Пасічник, наразі не затверджено план утворення об’єднаних громад у Ярмолинецькому районі, залишається не розподіленою на громади значна територія Городоцького,  Кам’янець-Подільського та Хмельницького районів. Не охоплені об’єднаними громадами від 3-х до 6-и сільських рад на території Волочиського, Дунаєвецького, Полонського, Новоушицького,  Чемеровецького районів.

“По-перше, до законодавства України, що регулює процеси об’єднання громад, було внесено певні суттєві зміни, зокрема, передбачено утворення ОТГ на межі суміжних районів. Також окремі сільські ради виявили бажання приєднатися до вже існуючих ОТГ, деякі хочуть увійти до ОТГ, відмінних від передбачених перспективним планом. Тому проект перспективного плану формування територій громад області потребує доопрацювання із врахуванням процесів утворення об’єднаних громад, що відбулись та відбуваються,” – зазначила вона.

Довідка НГП. На Хмельниччині діє 26 ОТГ загальною площею 8649 кв.км. (42% площі області), до яких увійшли 249 базових рад, 570 населених пунктів з населенням 342,1 тис. осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 22

 1. ОТГ !!,а звучит как ОПГ)))

 2. Від перестановки доданків сума не міняється… Ламати збудоване,щоб з обломків будувати те ж саме.Цікаво те,що ,,будівники,,не украінці ініціатори,а жиди.Збабиниярити жидву потрібно на благо украінців.Задецентралізувати в пустиню жидву.Украіна – без жидів,для украінців.

 3. ,,Децентралізована
  ,,ініціатива ,,раптово взялась ніби з рогатки запущений каміньчик з Єрусалиму,як біблія.Яйця жида обценькає украінський СЕРП.

 4. А де обіцяне розпорядження землями за межами населеного пункту, де ті перфекти, де скасування ОДА, рда, районних рад!
  Це позор і провал це –
  централохозація.
  Ми розуміємо що жиди за будь-яку ціну бажають до виборів 2019 року прибрати владу до рук по округах тобто по славнозвісних ОТГ….. а зараз заважають місцеві голови та депутати на яких не має впливу…

 5. От не розумію для чого Щиборівці приєднуватись до Красилова – якщо влада райцентру не може навіть доріг центральних розгорнути від снігу…. і ще хоче 26 сіл взяти…. то що тоді буде…..!

 6. Почитав коменти і зрозумів що реформа діє якщо боти проти неї!

  • Дурень думкою радіє!

  • Тільки зараз зрозуміли? Є і багато мінусів, але позитиву очевидно більше. А пишуть цю всю нісенітницю ті, що в райрадах працюють та РДА і скоро як то кажуть кришка…

   • То які ж полюси? Субвенцію дадуть 26 мільйонів на 53 села…. Ти поділи а потім говори… ніхто шановний тобі владу і гроші не віддасть… не будь дурачком…відкрий очі тебе розводять… мало того – люди з ОТГ вже зрозуміли що- якщо грошей в державі не було (і толку теж ) то як ти їх не переложуй толку не буде… а обіцяти що при об’єднані ми будемо жити краще це лохотрон…. так що ми й ноги і лягай спати…

   • Шо ти плетеш! Ти хоть десь одного перфекти бачив? Кругом залишились рда та рр толку з централізації не має і не буде!

 7. Слухай реформатор …. діє тактика сраколизництва і позору – того, що тобі сказали а ти мусиш робити і лизати .. . Інакше завтра тобі дадуть пинька під зад .. .ти ж сам розумієш що розумних людей ти зі своєю центролохозацією не розведеш…. тому що це тільки слова що ми будем жити краще! А результат прочитай верхній коментар…. тоді не має і можеш не писати бо дійсно не має…..! Біжи краще намасти кремом язика бо сьогодні знову треба лизати…. от так і пройде твоє життя… як в шльондри…. пока рехфорлизоматор….

 8. Берем на облік ,,своіх,для обрізання яєць. Націі слава – загарбникам смерть.

  • От такі тупі як ти і проводять рехформи…. прочитай що ти написав….. ржу.. Виходить що усі рехформатори без яєць! Ти добре подумай !Може тобі не реформи проводити в яйця на фермі кнурам вирізати…. а потім зализувати ….

  • Зараз модно казати: – хто іде проти влади – той загарбник чи москаль!
   Тупо дальше нікуди….. придумайте щось краше, а то це уже не проходить.

 9. Засновниками децентралізаціі в Украіні є Ганущак і Ткачук. Обидва украінці. Досить вже гидоту писати. Читайте книжки, може якийсь людський словниковий запас з’явиться, а не тільки отрута.

  • Обидва підара ..и і жиди … розумний цю пургу не ліпив би… жалко що є лохи які на це все ведуться…. із гаслом буде краще….. а куда вже краще….. чи може вас загіпнотузували? Подивіться навкруги ! Барак кругомммммм….. жити стає все “краще” і краще….

   • Кругом Барак Обама? Круто!

    • Бардак кругом та корупція… і тобі вона подобається … Ти ще хочеш реформурувати…. подивись – кошти до чого ви довели державу! Війна… занепад… екологічні катастрофи

 10. ПОРНО 7-40 ІЗ СЕРІІ “ШАЛОМ”В ТВОІЙ ХАТІ. ПЕРЕВОРОТ ЖИДІВ В УКРАІНІ.ЦІЛЬ – НЕ ЗАВАЖАЙ ГРАБУВАТИ.

 11. Тут якогось озабоченого викинули з чиновницького крісла, відіпхали від корита і він чудить. Звичайно йому децентралізація поперек горла.

  • Децентролохозація поперек горла жидам які хочуть загарбати владу , розвалити села, зосередити владу та гроші в одних руках – бо так краще красти і управляти округом .. . А тебе запрограмували лизати дупу – давай збоченець працюй!

  • “Шістьор” після завершення лизання дупи – теж викидають з крісла…. ржу .. .. так що тебе використовують і кинуть …. розведуть як лоха .. .. а ти лижи .. . Лижи… робота у тебе така! Доказу тут що центролохозація це круто! Може подивись фільм “місія не здійсненна”! Краще поїдь в село і “розводь” там не досвідченого Івана… він тобі повірте.. .. а розумний ні коли. Зрозумій люди Вам не вірять ви приречені! Пока!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.