Нацрада не стала карати хмельницький 33 канал за порушення в дні пам’яті

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 13 липня розглянула результати перевірок радіомережі «Мелодія» (ТОВ «ТРК “Радіо Кохання”») і хмельницького 33-го каналу (ДП «Дитяче телевізійне агентство») щодо мовлення в дні пам’яті. Регулятор дослухався до пояснень компаній і не став оголошувати попередження за виявлені порушення, пише “Детектор медіа”.

Хмельницький 33 канал у День пам’яті та примирення 8 травня не подавав інформації про день пам’яті з 00:00 до 15:00 та не оголошував хвилини мовчання о 12:00.

Представниця каналу пояснила порушення людським фактором. Канал виходить в ефір автоматично та програмується на добу. У відповідальної особи («ефірника») сталася особиста трагедія, він не вийшов на роботу і не встиг поставити вчасно всі необхідні елементи до дня пам’яті. Інформація про День пам’яті та примирення почала транслюватися о 15:00, а хвилину мовчання було оголошено о 16:00 замість 12:00.

«Ми визнаємо свою помилку, чистосердечно розкаюємося. Це був людський фактор, ефірнику була винесена офіційна догана. Всі інші дні пам’яті в нас ідеальні. Ми робимо не просто повідомлення, а ролики про дні пам’яті», – зауважила представниця каналу.

Відповідальний секретар Нацради Олександр Ільяшенко запропонував не карати канал, а взяти результати перевірки до відома.

На попередженні наполягав Сергій Костинський. За його даними, порушень у траурні та пам’ятні дати в ефірі мовників за останній час стало більше. Раніше Нацрада домовилася брати до відома результати перевірок, коли повідомлень про пам’ятну дату не було в нічний час, але коли їх немає вдень – мовників потрібно карати, вважає пан Костинський.

У результаті він один проголосував за попередження. Більшістю голосів (5) Нацрада взяла до відома порушення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Забавная страна! Свечка горит на экране и девки с голыми попами поют – но диктор говорит, что развлекательные программы отменены в связи с трауром( который к стати два три раза в месяц)

  2. Интересная ситуация! По Подиллю центру крутятся песни русскоязычные,Колисниченко рулит не в ту сторону. Где Скоробанатый? Стебло? Вперед!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.