У Старій Синяві підписали меморандум між інвесторами соєвого заводу та представниками місцевого самоврядування

Вчора відбулося чергове пленарне засідання сесії Старосинявської районної ради, на якій депутати продовжили розгляд питання будівництва заводу з переробки сої вартістю 1,5 млрд. грн в селі Адампіль.

Наріжним комнем у протистоянні громади села та забудовника стали ймовірні екологічні ризики, пов’язані з роботою нового підприємства, зокрема загроза виникнення проблеми із водопостачанням в Адамполі та навколишніх територіальних громадах.

Про це повідомляє сайт партії «Свобода».

На сесію райради прибув один із головних інвесторів, власник 50% акцій будівництва Дмитро Мотузко.

“За результатами тривалих обговорень за участі інвестора, голови райради, депутатів-свободівців районної та обласної рад, а також очільника Хмельницької обласної організації ВО “Свобода” Олега Лопатовського було підписано Меморандум між забудовниками та представниками місцевого самоврядування”, ‒ зазначив депутат Старосинявської районної ради від ВО “Свобода” Юрій Кравчук.

Згідно із положеннями документа, інвестор зобов’язується двічі на рік ініціювати збори селян, на яких детально звітувати про екологічне становище на територіях громад у зв’язку із будівництвом заводу. І головне, у разі виникнення проблем із водопостачанням та інших екологічних негараздів через роботу підприємства він гарантує їх ліквідувати в найкоротші терміни власним коштом. Ці гарантії розповсюджуються на всі території, яким можливо буде завдана шкода.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 35

 1. Абсурд, а не меморандум?! Про який меморандум може йти мова. Хто уповноважував “Свободу”, якщо перед цим насильно зганяли людей в сесійний зал і займалися болтологією про екологічну катастрофу в разі пуску дії заводу! А тут виступили “За”, з якої причини? Тут можно здогадатись. Цей меморандум нічого не означає, томущо лжець Франчук, голова районної ради, обманним шляхом ввів в оману присутніх в сесійній залі, нібито підписано всіма учасниками. Селишній голова та в.о. старости не брали участі в обговоренні меморандуму і його не підписували. Франчук зачитав, що усіма сторонами підписано. На сесії селишній голова запропонував не 5 мільйонів гривень від угоди соціальної співпраці, а 1%, що означає біля 15 мільйонів, але Кравчук заявив, що це піар зі сторони селишного голови. Ото, Шановні Громадяни, робіть висновки, з якою метою виступає “Свобода”. Таким самим чином турують собі шлях у ДПДГ с. Пасічне, будоражать людей, частка яких боїться втратити корито розкрадання, не беручи до уваги занепад колись процвітаючого господарства.

  • Чого ти взявся за “Свободу”, нам всім то треба жити по-Європейськи, ато й круче. Що, я не можу мати машини Хамер ?!

   • Коли ви вже понажираєтесь? Смаль з Кравчуком? Із таких як ви майдан кровю облився… Вам колотити, підставляти брехати на людей – ваша політика, безпосередня діяльність.. Ганьба!

 2. Невже таке може відбуватись? Та це й у Старосинявському районі. Я знаю добре Франчука, невже він міг піти на таку підлість? Я вже не говорю про свободу…

 3. Юра, а ти ж Адампільчан усіх підіймав на ноги, і я повірив, брав участь в різних заходах протистояння, що сталось? Де ділась”Свобода”? Чи це все туман? Ви ж активісту Червінському біля 2 годин ночі умовляли та залякували, що б він не йшов на цю останню, чорну сесію. Мешканці Адамполя не можуть дійти до памяті, не ймуть віри. невже таке могло трапитись. ГАНЬБА! ЗРАДА!

 4. Незалежний громадський портал шось часто цитує Свободу… Вчера була така сесія районної ради, під час якої розкрилися всі карти. Свобода пять сесійних засідань блокувала із Крачуком і Смалем, обдурювали людей в Адамполі, Паплинцях і Пасічні, щоби твсі не голосували за нормативно грошову оцінку заводу, а потім ВДРУГ – затикали людям роти на шостому засіданні по цьому питанню, щоби вже голосували… Логіка де? А Кравчука знають в Синяві – піарщик, заколотник і брехун. У Пасічні тоже колотив, свобода вимагала 2 млн. грошей від керівника господарства, з умовою, що не будуть колотити… Із заводу у “євреїв, не гребуючи “націоналістичністю” (вони себе цим виставляють) теж ймовірно взяли відкат.. бо чого б це Смаль кожного дня катався із Хмельницького в Синяву, за які шиші? Оця вам СВОБОДА… Угрупування, яке заколотами вибиває кошти з підприємств і грозить людям, використовує молодь, стріляє по людях, страждають люди

  • Олександре, ой, це ще не все! Нелюди вони. Йдуть по трупах безневинних людей!

   • А чому ніхто не згадує ще про одного хероя Русого голови РДА, він разом з Кравчуком заварювали усю цю смердючу кашу. Злякався утік на лікарняне-від правди і розплати не втече.

 5. зайшло якесь тупе чучало на сайт і товче коментарі через 2-3 хвилини.
  убогий, заспокойся.
  яке відношення має Свобода до інвестора?
  питання ж просте як білий день: в районі мають побудувати завод – найкращий в Європі на 250 робочих місць, інвестиція на 1,5 млрд гривень.
  владі нарешті хватило розуму піти на зустріч інвестору і заводу в районі бути. Це успіх і правильне рішення. це реальна робота. Бо раніше такі писаки тільки різали і розвалювали заводи в районі: цукровий, Темп, цегельний, молочний.

  • А де ж “Свобода” була на 5 попередніх засіданнях сесій? Депутати намагалися затвердити сесію, але ж “Свобода” блокувала на чолі з Смалем і Кравчуком. Ось в чому справа. То чому ти звинувачуєш владу? З твоїх слів можна зрозуміти, що в країні править “Свобода”, в її руках влада!

  • Ти вірно кажеш, що будується сучасний завод. Отож і ми спочатку думали, яке відношення має “Свобода” до заводу, а, як виявилося, хитрощів у них вистачає, можна повчитись елементам рейдерства.

  • Для свободівців люди чучала, а самі гниди залазять вдушу безневинни, зневірених людей. Я бачу серед єокремі порядні люди- подумайте з ким ви?

  • Бидло сволотівське, ти чучалом е, то існуй таким, но не ображай інших

  • Тупе безпардонне чучело оббрехало всіх людей і випустило свободівську брехливу листівку і потикало людям у забори… Робило рейтинг Свободі!

 6. ВО “Свобода” не підтримував ніколи. Невихованість, нахабність, агресивність та недалекість членів їхньої партії завжди вражала. Але те, що сталось 12 липня на сесії Старосинявської районної ради розставило всі крапки над І. Навіть ті поодинокі старосинявці, які ще підтримували свободу, зробили для себе висновки щодо порядності цих свободівських політиків. В цьому випадку тільки шкода адампільських людей, які залишились ошуканими та обманутими, Але політикам байдуже. Саме таким шляхом вони робили Майдан. Десь на цьому сайті прочитав коментар про те, що створює позитивний імідж свободі тільки О. Симчишин, а все інше – то сміття. І це дійсно правда. Олександре Сергійовичу, твої земляки-старосинявці гордяця тобою. Але скажи, де ти знайшов цих пройдисвітів?

  • Бритко стає на душі при одному згадувані свободівців Смаля та Кравчука, іхнє звехнє ставлення до людей. Ще ця моль Франчук до них приєдналась. Чобіт чоботу пара. Хочеш вирішити проблемне питання зветайся до “Свободи”- за гроші та ще й великі усе можна. Ну а Франчува допомога на підхваті- не гребує нічим.

 7. Народ, хто може підтвердити або спростувати, що під час сесії Старосинявської селишной ради сьогодні депутати Кравчука “Ветерка” зі свистом вигнали з сесійної зали? Бо цього ідола, якщо приїде в Адамполі, то ми його на позорному стовпі почепимо. Запроданця. Так гарно перед нами відспівував і так підло продався! Ганьба “Свободі” і її прихвостам!

 8. Послухайно, іроде-Кравчук! Ти зрозумів, що по Пасічній ти баришів не отримаєш! Тут тобі роги швидко обламають. Насамперед навчися культури поведінки з людьми, а тоді встрягай в розмови. Із-за таких ідіотів, як ти, “Свобода” ніколи не підніметься. Ти себе реалізував в Адамполі. Гнів людей перевершений. Для тебе вихід один: приїхати до них і на колінах просити прощення.

 9. Згідна, лише Симчишин створює позитивний імідж Свободі, а Кравчук – ВІТЕр, підла людина і і зверхня. Згадайте, як він обізвав нас на заході “Я вас ненавиджу!”, а хто його любить? А як він керівників обзивав нецензурщиною? Ми йому всі скидались кошти на реабілітацію, а він буса мерса купив і відкрив нові точки бізнеса…
  Спитайте, як він вірних своїх друзів продав та підло оббрехав перед людьми? А тут ще про якісь меморандуми пише? Позорщик! Політичне брехло!

 10. А чо ту здивуватись? Він мене першого продав… У школі так і казали ЮРА-ВЄТЄРОК! В голові пусто і ненависть та велич, аж смердить… Ти хто такий, Кравчук? На себе дивись збоку, а не піарся, сам ти ЧУЧАЛО ПОЛІТИЧНЕ! На городі ставити, щоб галакало та ворон відлякувало, ні одна не сяде.

 11. ДА)) Питання цікаве? Яке це діло має Свобода до інвестора?? Що аж пять сесій райради блокувала трибуну, а потім раптом всіх заставляла голосувати за інвестора! Сам себе попалив Кравчук, ще ппо меморандуми розказує. От тріпло свободівське))

 12. Кравчук, що з тобою сталося? Ти в мене був ідеал, як борець за справедливість. На словах ти мене переконував, що будівництво заводу в Адамполі– це екологічна катастрофа, що депутати районної ради купились за 30 серебряників. А те, що ти зробив і твоя Свобода– ти принизив в першу тчергу тих, хто в тебе вірив і сам себе. Ти тепер не маєш права виходити на люди зі своєю неправдивою Свободівською ідеологією! Ти продався за великі гроші, чого й домагався…

 13. Юра, ти навіщо цим меморандумом хизуєшся? Я не могла навіть подумати, що Кравчук зі Смалем позаздряться на хабарництво. Ти думаєш цих 2 мільйонів гривень чи навіть доларів вам на багато вистачить. А як ти тепер підеш поміж люди. Клеймо хабарника на все життя. Ти ганьбиш державний орден “за Мужність”. Ти чому звязався з хапугами Франчуком, Русим. Опозорився на всю Україну.

  • Крупну партію розіграла “Свобода” на інтригаг простого люду – мільйони. Навики Майдану для Кравчука даремно не пройшли.

  • Напевно хапала разом коли таке пишеш.

   • Свободівці хапають тільки керівні – Смаль, Кравчук, а Вам не поділилися, нічого, і вам ще підкинуть копійку…

    • Всі коментарі від одного коментатора. В очах тільки гроші…

     • Вера Федорчук – Юра Кравчук, а коментаторів розвелося, причому різних думок і поглядів, більше з них говорять який насправді є свободівець Юрко – продажний політик від свободи

 14. Політика не повинна керувати громадою та людьми, бери приклад із мера Семчишина – Кравчук, навчися порядно ставитися до людей! Твоя брехня не варта того…

 15. Це яка Федорчук написала коментар? Не бійтеся називати своє ім”я, а за чужим прізвищем ховатись не потрібно.

 16. Свобода – Кравчук, ховається за прізвищами Анонімний? А втім, хизуватися якимось політичним Меморандумом, которий не підписав голова Здебський – свободівський вихід із ситуації “про Адампільський завод” – хоч як небудь, аби людям очі замилити… Флаг тобі в руки Юрко ВЄТЄРОК!

 17. цей юрко ветерок щомісячно отримує гроші за свою свободу, та й мусить відробляти, патріот хирів та хапуга, бидлот необтесане

 18. А сьогодні на сесії районної\ ради депутат заявив, що Кравчук – свободівської банди Старої Синяви вночі намагався його розїхати машиною і побив… То не бидловська Свобода розвелася? Не хочете журналісти написати про цей випадок у Старій Сиянві на Незалежному громадському порталі? З ким повівся мер Хмельницького? Хай міри приймає, давно пора…
  Районна рада буде звертатись до правоохоронців…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.