Хмельницька міськрада не доказала “вишці”, що вибувше майно “підземки”, належить громаді

Хмельницька міська рада програла справу у касаційній інстанції щодо поверення до комунальної власності 371,2 кв. м підземного переходу на перехресті вулиць Кам’янецька-Подільська, які оформлені за ТОВ “Либідь”.

Про це свідчить ухвала Вищого адміністративного суду України  від 22 червня.

Спірні квадратні метри ТОВ “Либідь” зареєструвало на себе у грудні 2015 року. Підставою послужив договор купівлі продажу від 6 лютого 1997 року, укладений між ПП “Коріл” і ПМП «Ковчег» (правонаступник ТОВ “Либідь” – НГП).

“Проведення реєстрації права у грудні 2015 року не було  первинною реєстрацією новозбудованого об’єкту, а також не було реєстрацією, що здійснюється в результаті переходу права від однієї особи до іншої. За своїм змістом та суттю державним реєстратором вирішувалось питання щодо внесення відомостей до державного реєстру речових прав на нерухоме майно стосовно права власності, яке виникло в 1997 році на об’єкті, реєстрація якого була проведена у встановленому порядку до 1 січня 2013 року”, – вважає “вишка”.

Колегія суддів погоджується з висновком суду апеляційної інстанції про те, що для проведення державної реєстрації ТОВ «Либідь» реєстратору було надано, документи, що відповідали встановленому законодавством переліку, в тому числі й вимогам пункту 42 Порядку № 868 щодо подання технічного паспорту на об’єкт.

Рішення Вищого адмінсуду може оскаржитися сторонами у Верховному Суді України.

Як писав НГП, 17 березня Хмельницький міськрайонний суд арештував 60 нежитлових приміщень комунальної власності загальною площею 371,2 кв.м, що розміщені у підземному переході (на перехресті вулиць Кам’янецької-Подільської). На думку досудового розслідування, вони незаконно перейшли до ПП “Ді Ай Сі” та ПП «Експресс».

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, з березня 2015 року ТОВ “Либідь” записано на хмельничанина Анатолія Решетніка. Перед цим підприємство належало колишньому депутату Хмельницької міськради від Партії регіонів Оксані Кольгофер, яка разом із чоловіком Валерієм заснувала ТОВ у 2002 році.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

 1. це в черговий раз доказує що юристи в Хмельницькій міській раді —ніякі в професійному плані !!! сидять..штани протирають!!!!.. якщо досудове розслідування довело незаконність переходу цих приміщень то треба було краще збирати підтверджуючі факти та документи … а так —чергова поразка !!!!

 2. кто то думал иначе? теперь цыганам фонтан построим(разводить удобней под шум воды)..и муниципальной милицией или полицией.. будем этот ансамбль охранять-разгонять.

 3. Не мають часу займатися всілякими дрібницями, вони подорожують, світ дивляться… до коритця додерлися, то чому б не пожити…

 4. Канешно не даказали. Ось навіть уже в рішенні виконкому є
  виконавчий комітет міської ради
  ВИРІШИВ:
  1. Виділити з цільового фонду Хмельницької міської ради кошти в сумі 20000,00 грн. (двадцять тисяч гривень 00 копійок) на висвітлення діяльності виконавчого комітету та виконавчих органів Хмельницької міської ради в ефірі Дочірнього підприємства «Дитяче телевізійне агенство».
  Про все домовилися. Я скидав це розпорядження журналістам інших сайтів, але про це ніхто не пише.

  • ці хлопаки знають що треба день і нічь втирати виборцям що все робиться і вони повірять. приклад, в багатьох тролейбусах, заходиш і чуєш з екрану Симчишина

 5. Если детское телевизионное агенство,то они не имеют права показывать новости! Это факт! А на свое телевидение чего денег не дают? Хотя у них нет своего эфирного времени. Зачем тогда их держат? Какая бы экономия денег была бы. Вот дурачье!

 6. Ви не подумали, що юристи Кольгоферів могли взятку принести суддям?

  • подумали—хабар не тільки суддям а й відповідні підрозділи міської ради !!!

 7. Підземка того варта,щоб жид закрив питаня вяткою.Всі жирні куски по нерухомості прибираються до рук жидами таким чином.Все пока в них в руках.Украінці повині піднятись,іначе будуть ГОЯМИ вічно.Піднітись повині всі.

 8. Згадую момент з Леонардо ДіКапріо у фільмі “Джанго звільнений”, коли нігер сидів за столом з власником плантації і хотів розвести його:
  “НУ, А *УЛІ ВИ ХОТІЛИ?”

 9. Тут справа не в,,нігеру,,і не слабкості юристів меріі.Проблема в ,,жирних,, т. званих ,,суддях,,які допомагають жидам в грабижах.Боротьба з корупцією і жидвою повина бути масовою і на всеукраінському рівні.Супротив великий,але украінці витривалі і в переважній більшості зрозуміли, звідки ноги ростуть – переможуть.

 10. Тут розіграли комедію для народу, одні ніби хотіли забрати, інші- ніби відбивалися. в результаті порішали і все… а народ хай каже, що суди продажні, юристи погані….. КЛОУНИ….. Кольгоферів ніхто і ніколи не чіпав….І “Свобода” – лише простих людей щемити може… клоуни….

 11. Що Ви плетете? Аби щось. Свое никто не отдаст,точка !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.