На Хмельниччині суд підтвердив загибель українського солдата від агресії Росії

Полонський районний суд задовольнив позов Марії Балюк про встановлення факту, що має юридичне значення і пов’язений з воєнними діями на сході України.

Про це свідчить ухвала суду від 3 липня.

Феміда встановила факт загибелі Михайла Балюка при виконанні обов’язку військової служби на території Донецької області  (Дебальцеве) внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Нагадаємо, що Михайло Балюк, 1989 року народження служив у 7-ій окремій автомобільній санітарній роті. Він разом із трьома побратимами загинули у лютому 2015 року, потрапивши у засідку ворога.

Указом Президента Балюка нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Як відомо, 14 квітня 2014 року виконуючий обов’язки Президента України Олександр Турчинов підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» – офіційний початок Антитерористичної операції на сході України.

Попри численні факти участі Збройних сил РФ та докази причетності Росії до війни, офіційно Росія не визнає факту свого вторгнення в Україну, відтак з українського боку війна розглядається як неоголошена.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.