Агрохолдинг «МРІЯ»: закиди щодо рейдерства – це робота недобросовісних опонентів

Вчора, 6 липня, близько 11:00, в офіс Агрохолдингу «МРІЯ» у Білогірському районі Хмельницької області увірвалися представники агропідприємства ТОВ НВА «Перлина Поділля». Чоловіки стали погрожувати працівнику земельного підрозділу «МРІЇ», після чого сильно побили його. У результаті потерпілий отримав струс мозку. Заяву до правоохоронців про завдання тілесних ушкоджень працівник Агрохолдингу написав одразу. Але мета побиття цілком очевидна – судячи зі змісту погроз нападників, «Перлина Поділля» такими методами хотіла «вирішити» земельну суперечку з «МРІЄЮ» і залякати працівників Компанії, які працюють з договорами оренди. Раніше, 4 липня, директор «Перлини Поділля» Сергій Іващук на своїй сторінці у Facebook звинуватив Агрохолдинг «Мрія» у захопленні земельних ділянок, назвавши «рейдером», і висловив незгоду із рішенням компетентних органів.

Справа в тому, що Агрохолдинг «МРІЯ» активно продовжує повертати землі, які були незаконно виведені зі складу Компанії колишніми власниками і керівниками напередодні дефолту 2014 року. З початку цього року у законну власність «МРІЇ» вже повернуто корпоративні права 10 юридичних осіб та їх земельні активи в розмірі 5 тис. га за відповідним рішенням спеціалізованої Комісії Мін’юсту. Розгляд справ продовжується і по інших юрособах.

Однак постраждалими від махінацій екс-власників «МРІЇ», окрім самого Агрохолдингу, стали й треті сторони. Серед підприємств, які перекупили права оренди землі у підставних фірм (створених спеціально для виведення активів зі складу Агрохолдингу «МРІЯ»), опинилося і ТОВ НВА «Перлина Поділля». Воно, фактично, придбало крадене, а тепер, коли «МРІЯ» законним шляхом повертає свої активи, не тільки веде брудну інформаційну кампанію, а ще й чинить протиправний силовий фізичний спротив.

Конфлікт між агрофірмами виник через землі у Білогірському районі, які з 2012 року успішно обробляло ТОВ «Білогір’я Агро-М» – підприємство, що входить до складу Агрохолдингу «МРІЯ». У 2014-2015 роках за шахрайськими схемами договори оренди «Білогір’я Агро-М» були розірвані, а натомість на ті ж ділянки протиправно укладені нові договори – на підставне ТОВ «Білогірський край». «МРІЯ», безперечно, оскаржила ці дії – і нещодавно суд встановив, що вони таки були протиправними, а законним орендарем земель залишається ТОВ «Білогір’я Агро-М» Агрохолдингу «МРІЯ». Та поки Компанія добивалася справедливості через суди, «Білогірський край» вже встиг продати свої права оренди товариству «Перлина Поділля».

У Компанії «МРІЯ» переконані, що «жертвою земельних рейдерів», як заявляє Сергій Іващук, «Перлину Поділля» називати аж ніяк не доводиться. Адже «МРІЯ» від початку 2015 року відкрито повідомляла про всі випадки незаконного відчуження своїх активів, а паралельно оскаржувала ці дії у встановленому законом порядку. Агрохолдинг неодноразово закликав колег по агросектору та інших учасників ринку не приставати на сумнівні протизаконні пропозиції, попереджаючи, що права оренди підставних фірм на виведені землі є спірними. Не знати про всі можливі ризики купівлі таких прав директор «Перлини Поділля» просто не міг, адже особисто був присутнім на зустрічі за участі керівництва району, РДА, начальника податкової та ін., де представники «МРІЇ» висловлювали всі претензії Компанії з приводу відчуження своїх земель.

Тому у відповідь на звинувачення пана Іващука в Агрохолдингу заявляють, що він свідомо здійснив купівлю завідома сумнівних прав оренди, розуміючи всі можливі наслідки такої оборудки.

«Цілий ряд юросіб був шахрайськими методами виведений з Компанії. Після чого ці підприємства були доведені до банкрутства чи стану припинення діяльності, – пояснює Марина Галела, заступник директора юридичного департаменту «МРІЇ». – Тобто, вони були у складі «МРІЇ», потім незаконно вибули, а зараз знову повертаються. На даний момент ці товариства є предметом дослідження в рамках кримінальних проваджень щодо незаконного виведення активів. Як тільки виведені юрособи повертаються до складу Агрохолдингу, ми відновлюємо їх роботу, вони починають повноцінно працювати. Звісно, це дуже не подобається нашим опонентам. За дивним збігом обставин, після винесення першого ж рішення суду на нашу користь по «Білогір’ю Агро-М», на базі Агрохолдингу у Білогірському районі невідомими було вчинено навмисний підпал техніки – згорів наш комбайн, – розповідає п. Галела. – А вчора на нашого земельника напали та жорстоко побили представники «Перлини Поділля» у нашому ж офісі. Такі методи протистояння ми вважаємо взагалі неприпустимими і закликаємо будь-які спірні питання вирішувати виключно у правовому полі».

Закиди щодо рейдерства, захоплення підприємств і виведення землі та грошей, кажуть у «МРІЇ», слід пред’являти не новому керівництву Компанії, а колишньому. Адже саме представники сім’ї Гут і їхні менеджери у 2014 році займалися, а зараз продовжують чинити спроби такого, – незаконним відчуженням активів Агрохолдингу «МРІЯ». Компанія ж встановлює справедливість по судах, через що регулярно зазнає як силових, так і інформаційних атак з боку колишніх власників, а тепер ще й недобросовісних конкурентів, які не визнають рішень судових органів.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. а прізвища в учасників є?

 2. ,,Кернел Холдінг,,належить через офшори екс-регіоналу А.Веревському.,,Сварог Вест Груп,,екс-депутатам братам Бурякам. Фонд NCH американці Д.Рор і М.Табаксі.Агрохолдінг 2012 ,голосував за закон ,,16 січня 2014 р. ,,що призвело до вбивства Небесноі Сотні Герега. Агрохолдінг ,,Мрія,, заснована Гутами,після техничного дефолту 2014р. з 2015р належить Саймону Чернявському \\США\\ Кодло ЖИДІВ гризеться за землю наших батьків і дідів.Украіна анексована ЖИДАМИ. Ціль- захват землі і ресурсів. Війна на Сході і Крим – для відвода очей.

 3. Землевпорядний вісник”

 4. Мрія готується продатися Кернелу, через те, і хоче збільшити активи землельні… в будь-який спосіб.
  Удачі перлині і всім іншим хто став жертвою цієї великої гри. Перед великими холдингами ці підприємства пусте місце…бо в них не має такого задіяного мадійного ресурсу і капіталу, навіть кредитного, але капіталу

 5. хха, а що хіба вони вийшли з дефолта? Продают, бо надо заплатити іноземним інвесторам….яких кинули там Єврозоюз просто так не вімахається…

 6. 1.Добитись зборони будь-якого руху землі.
  2.Відновити кодони Украіни в межах 2013 р.
  3.Забезпичити всіх ,тільки украінців, згідно Конституціі землею. 4.Відновити в паспорті графу – УКРАІНЕЦЬ. 5.Не украінців – позбавити права бути обраними у владу. 6.Провести всеукраінський референдум що-до продажу землі. Сьогодня Украіна у великій небезпеці. СВОБОДА АБО СМЕРТЬ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.