Хмельницька міськрада пропонує обговорити порядок організації та проведення фестивалів та ярмарок у місті

Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” оприлюднюється проект рішення «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення недержавних масових та виставково-ярмаркових заходів у місті Хмельницькому».

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Проект розроблений зв’язку із необхідністю впорядкування організації  проведення фестивалів та ярмарків,  розроблення правил участі в них суб’єктів підприємницької діяльності.

З повним текстом проекту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради www.khmelnytsky.com (розділ «Регуляторна політика»).

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі протягом одного місяця (30 календарних днів) з дня оприлюднення вищезазначеного проекту за адресою його розробників: управління культури Хмельницької міської ради, м. Хмельницький, вул. Проскурівська,30, тел. 65-77-69, електронна адреса – kultura.xm@rukr.net та управління торгівлі Хмельницької міської ради, м.Хмельницький, вул. Грушевського,88, тел. 65-11-41, електронна адреса  – trade@rada.khmelnytsky.com.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.