Славута може залишитись без централізованого водопостачання

У Славуті склалася загрозлива ситуація з приводу забезпечення населення міста безперебійним централізованим водопостачанням та водовідведенням, яке здійснюється комунальним підприємством Славутське УВКГ, через обмеження  з 06.07.2017 р.   подачі  електроенергії Славутським РЕМ на об’єкти водопостачання від свердловин вказаного комунального підприємства.

Про це повідомляє прес-служба Славутського МВК.

Відповідно до інформації Славутського УВКГ,  станом на 01 січня 2016 року, не відшкодована різниця в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення  складає 5963760. грн.

За таких умов комунальне підприємство Славутське УВКГ перебуває у вкрай скрутному фінансовому становищі, та не спроможне забезпечити своєчасне фінансування обов’язкових платежів.

В зв’язку з цим, на даний час у Славутському УВКГ виникають борги по оплаті послуг за спожиту електроенергію, що станом на 01.07.2017 р. становить 1995183,23 грн.

Постановою Кабінету Міністрів України № 332 від 18.05.2017 р. передбачена можливість проведення взаєморозрахунків на підставі договору про організацію взаєморозрахунків, який укладається підприємствами, що виробляли, транспортували та постачали теплову енергію та надавачами послуг з централізованого водопостачання і водовідведення.

Однак,  енергопостачальна компанія  ПАТ «Хмельницькобленерго» відмовилась від проведення вказаних взаєморозрахунків через відсутність у неї заборгованості перед ДП «Енергоринок».

Крайніми у цьому стали міська влада та КП «Славутське УВКГ», які неодноразово зверталися до Уряду з вимогою вирішити дану проблему, та мешканці міста, які залишилися без води та потрапили під реальну загрозу своєму життю і здоров’ю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.