У схемі з хабарем фінінспектора виплив керівник місцевої прокуратури Хмельниччини

Військова прокуратура Хмельницького гарнізону розслідує кримінальне провадження за фактом вимагання у приватного підприємця неправомірної вигоди.

Про це зазначено в ухвалах Хмельницького міськрайонного суду від 15 червня.

Як повідомляв “Незалежний громадський портал”, у середині червня на хабарі було затримано головного державного фінансового інспектор Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області Віктора Верхомія. Він просив 4 тис. дол. у підприємця і обіцяв вплинути на службових осіб Городоцького відділу поліції Головного управління Нацполіції, аби ті закрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 КК України.

Як з’ясувалося, крім фінінспектора, частину хабара мав отримати і діючий керівник Городоцької місцевої прокуратури Сергій Стецюк.

За матеріалами справи, пан Верхомій був долучений до перевірок ремонту вулиці у Сатанові, що фінаснувався за бюджетні кошти і був виконаний приватним підприємцем. В останнього ревізор знайшов завищення вартості послуг на 338 тис. грн.

При цьому, головний держфінінспектор пообіцяв підприємцю, що вирішить з прокурором Стецюком закриття кримінального провадження стосовно нього за хабар на суму 4 тис. дол.

Зустрічі ревізора і підприємця відбувалися у робочому кабінеті заступника начальника слідчого відділення городоцького відділу поліції Миколи Панчишина.

Наразі у цій справі суд арештував головного державного фінансового інспектор Управління Західного офісу Держаудитслужби Верхомія з можливістю внести заставу у розмірі 300 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. растрелять обоих)

  2. А що чекали від Стецюка чогось іншого?

  3. На передову сволочей! Під пулі! Через таких вже 25 років томчемось на місці. Скільки можна?

  4. А прокурор області Синишин мовчить??? чи знову відома схема – лікарняний, відпустка, апарат, а далі можна знову на посаду. Таке вже було після “служби” Стецюка у Шепетівці. Місцеві можуть поділитись спогадами за 2014

  5. Завищення вартості послуг на 338 тис.грн. І що ж це за підприємець такий шустрий?

  6. Зрозуміло, що без підтримки прокурора, аудитор не міг вплинути на міліціянтів, а от за попереднім зговором з ним, цілком ймовірно! А потім сказали б – менти порішали…… Так само робиться у Хмельницькому. Реформували їх, всі тіж самі і попроходили, жодного не пустили з не прокурорської системи! Якщо все задокументовано, то цього стецюка садати за пособництво!

  7. Потрібно провокувати цю сволоту на хабарі і садити.

  8. Результати хочете? Нате! 17 серпня був вирок по цій справі. Верхомія В.М. взяли на поруки за заявою Головного Управаління Держгекадастру в Хмельницькій області за сприяння В.О.Філіпчука. Верхомію Городоцький суд за хабар в 4 тис. доларів США “впаяв на повну” – 25 тис. грн штрафу з позбавленням права займати керівні посади в органах КРУ на 3 роки. Все. Як казав наш Гарант велика жирна крапка. Боремось з корупцією??? А стецюкий, верхомії і інші показують нам усім величезну руку дружби. Верхомій з 21 серпня приступає до виконання обовязків начальника Городоцького вдідлу Держгеокадастру, хоча мав би сидіти в тюрмі. Оце ціна прокуратурі, правоохоронним структурам, суду і всій нашій владі в цілому. Нехай такі випадки покажуть в Європейському співтоваристві. Думаєте хтось за це понесе відповідлаьність? Хир! Вітаю з тисячами загиблих на Сході і прийдешнім днем незалежності!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.