У Верховній Раді розповіли, хто ініціював нагородження Гереги орденом

Рішення про подання на нагородження народного депутата з Хмельниччини Олександра Гереги приймалося членами комітету, в якому він працює.

Як пише “Українська правда”, Герега є головою підкомітету тарифного і нетарифного врегулювання в комітеті з питань податкової політики. Завідувач секретаріату Комітету з питань податкової політики Сергій Шоломіцький повідомив, що відповідне рішення міститься у протоколі засідання комітету №59 від 15 березня 2017 року.

“Стенограми обговорення цього питання немає, бо зазвичай обговорення таких питань відбувається в робочому режимі без запису стенограми, а потім приймають рішення і заноситься до протоколу”, – повідомив Шоломіцький.

У протоколі №59 зазначається: “Представити  до держаної нагороди України – орден “За заслуги” ІІ ступеня народного депутата України, Голову підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Герегу Олександра Володимировича за вагомий особливий внесок у справу державотворення”.

Водночас у протоколі не вказано, скільки депутатів прийняли таке рішення, та хто саме виступив ініціатором.

75885e9-1-original

Як повідомлялося, 28 червня з нагоди Дня Конституції України президент нагородив близько 190 осіб, серед яких Владислав Атрошенко, Костянтин Кулик, Олександр Герега та Костянтин Іщейкін.

Олександр Герега і Владислав Атрошенко голосували за так звані диктаторські закони 16 січня 2014 року.

Пізніше, 1 жовтня 2014 року Атрошенко відкликав свій голос, підписавши заяву з проханням вважати результатом його голосування “Не голосував”.

Нардеп Герега свій голос за “диктаторські закони” не відкликав.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

  1. Все как при Брежневе. Ребята сами себя награждают.

  2. Що ви,шановні дописувачі,все хочете(на чиїсь провокаційні замовлення) постійно чимось дістати Олександра Володимировича Герегу!? Вашим “Замовникам”просто немає чим протистояти даному народному депутату України,який не лише як нардеп найбільше серед усіх діючих нардепів в Україні робить та допомагає своїм виборцям на своєму округу,а й як роботодавець,який забезпечив роботою більше ніж 45000сімей по всій Україні роботою із виплатою офіційних великих,порівняно з іншими роботодавцями по Україні зарплат, та сплатою мільйонних податків і зборів до місцевих бюджетів усіх міст обласного значення,а також і у аграрній сфері,-виплачуючи найбільше,серед інших аграріїв в Україні орендної плати,а саме: 10% селянам за оренду їх земельних паїв!!!! Тому, замість того щоб писати тут негативні коментарі, краще задайте питання своїм “Замовникам”,-що вони зробили,роблять та що будуть доброго робити для людей!!!???

  3. Нелюдь Мацьків\\герега\\винний в смерті кращих із кращих , Героів Украіни. Посмертно.Герега є вбивця Героів. ,,президентишко,, нагородив вбивцю Героів Украіни. крапка.Руслане – такі чмошники як ти \\Т.Г.Шевченко сказав віршем… а ви ще гірше ніж жиди…Украінці цієі ,,бляхи ,, Мацька – Хереги не зсприймають як нагороду. Є Героі Небесноі Сотні, і є ВБИВЦЯ хлопців в дівчат ,кращих Украінців. Ганьба Герезі \\Мацьківу \\ і Вальцману \\порошенку\\ Ми, Украінці – пам,ятаємо , і не забуваємо…

    • Якщо ви справді націоналіст, то по перше попрошу не хамити!!!Подруге,розкажіть що ви особисто зробили для України???По третє,-кожен судить по собі,а це значить що ви -ЧМОШНИК!!!

  4. Анонімному жиду. .Підскочи догори, і вбий іжака жопою.

  5. На всі жидівські гайки , знайдуться украінські болти. Украіна – це земля титульноі націі – украінців. Ви, жиди, \\коли прийде час\\ не скавуліть і не просіться. З пустині вийшли – в пустиню повернетесь. Слава Украіні. Смерть ворогам.

  6. По ходу Бурлик вночі прийняв соточку і взявся “емоційні” коменти писати:))) неначе крик душі:)

  7. Як бридко про такі нагородження читати. Та ще й коментарі на кшталт “Герега-герой”. Не збираюсь нікого судити, але це нагадує вислів: “Бенкет під час чуми!” Порівняйте нагородження бійців в АТО і з цим нагородженням. Чи можна в цей час нагороджувати Герег і йому подібних (всі хто в АП, КМУ і ВР). В нас нагороджують гнидів з влади і таких же нардепів зброєю, а ті потім стріляють в невинних людей і ще роблять постраждалих винуватцями. Це пів біди, біда в тому, що є такі, що сухар маму рідну продадуть, а не то, що когось будуть вихваляти. “Село неначе почорніло, неначе люди подуріли …………”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.