Держрезерв позивається до Дунаєвецького КХП через зерно вартістю 60 млн. грн

Державне агентство резерву України судиться з Дунаєвецьким КХП через невиконання останнім розпорядження (наряду) на переміщення матеріальних цінностей державного резерву, що знаходились у нього на зберіганні з 2010 року.

Як повідомляє прес-служба агентства, посилаючись на слова Голови Вадима Мосійчука, керівництво КХП порушує всі можливі законодавчі норми, перешкоджає представникам Держрезерву потрапити на територію ДП для проведення аналізу зерна, а також вступає в змову з іншими учасниками ринку, тим само унеможливлюючи реалізацію цього зерна.

«Ми неодноразово зверталися до керівництва МінАПК, якому зараз підпорядковано підприємство. Жодної реакції чи відповіді від міністерства ми не отримали й досі, саме тому вирішення даного питання переносимо в судову площину. До суду звернулись з позовом щодо переміщення зерна на одне з наших підприємств, а також щодо накладання штрафних санкцій на Дунаєвецький КХП, згідно з законом про державний матеріальний резерв  в розмірі понад 60 млн. грн. Всі дії керівництва  підприємства, що призвели до виникнення такої ситуації, ми вважаємо безвідповідальними, неприпустимими, та такими, що шкодять іміджеві державних підприємств в цілому, а також кваліфікуємо їх як перешкоджання роботі Держагентства», – наголосив Мосійчук

Він також нагадав, що у 2016 році Держрезерв намагався реалізувати згадувані 12 тис. тон зерна на аукціоні. Серед учасників аукціону був і Дунаєвецький КХП. Однак членами тендерного комітету аукціон було визнано таким, що не відбувся, через підозру участі у змові учасників аукціону з метою отримання мінімальної ціни.

«По аналогічним лотам в ході аукціону вартість піднялась на понад 220%, по цьому ж лоту – лише на 0,2%. Це й стало підставою для того, аби  члени тендерного комітету відмінили торги. Держрезерв кваліфікує це як  актиконкурентні узгоджені дії, тому й окрім суду звернувся до правоохоронних органів та до Антимонопольного комітету України з проханням відкрити кримінальне провадження щодо шахрайських дій учасників аукціону та їх попередньої змови», – додав Голова Держрезерву.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.