Головлікар Кам’янеччини потрапив до рейтингу мільйонерів

Проект “Декларації” склав рейтинг найбагатших лікарів країни. Зокрема, Топ-5 обраховувався за загальною сумою задекларованих грошових активів. Також аналітики проекту полічили, скільки лікарняних ліжкомісць могло б поміститися у вказаних об’єктах нерухомості декларантів і членів їх сімей.

likari

Третє місце посів головний лікар Кам’янець-Подільської міської полікініки №1 Борис Цвігун. Готівкою він з дружиною зберігає понад 60 млн грн.

Із нерухомості вони володіють двома будинками 441 і 154 кв. м, нежитловими будівлями 458 і 1772 кв. м і понад сімома гектарами землі. У будівлях Цвігунів можна було б розташувати понад 400 ліжкомісць.

Лікарську практику Борис Ярославович поєднує із депутатством у Кам’янець-Подільській міській раді.

Варто зазначити, що або самі лікарі-фіналісти, або члени їх сімей займаються бізнесом, тому задекларовані ними статки можуть бути пояснені.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

  1. Где наши бедные Флаксенберг, Кланц, Цуглевич у них больше чем у всех взятых. Где наши доблесные правоохранительные органы, получили взятки от жидов и молчат.

  2. Посівали…щедрували…колядували. ,,Безкоштовна,,медична допомога.Каста недоторканих.

  3. Хто очолює корупцію в Украіні – зрозуміло навіть дітям.Всі політичні партіі в Украіні очолюють теж вони.Телеканали,преса,стратегічні підприємства в іхніх керованих руках. На всі керівні і ключові посади зовсім не дивним чином ,,призначені,, вони. Економіка за 27 років ,, Залежності,,від них , здеградована ними таким чином, щоб ми і наші діти чим скоріше посіялися по закордонам , впошуках прожиття і звільнення життєвого простору. Скоро і земля планується до іхнього захоплення.Вони як ржавчина в,ілися скрізь і всюди. Мало ще титульний народ ,,нагнули,, – якщо він терпить… ШАЛОМ ГОІ.

  4. Машин у них сколько у Флакса который подыхает их аж 2 у зятя Кланца 3 авто и все авто заработанные на зарплату врачей. Где СБУ. Менты. Прокуроры где великий Матиос вместе с Юриком. Только пиз…. могут с экранов телевизоров.

  5. Абраму. Під ким ходять СБУ ,т.зв. курватура , аваківське кодло вже і діти знають. Абрам , ти ж не дитячий садочок.В Хмельницькому вже вовсю і організація ,, Сіон,, лапшу на вуха розкидає.Всі стовбчики рекламою сьогодня обклеіли. Пройдись по вулиці , подивись.

  6. У мене сусідка ст.сестра і та продукти машинами возить з роботи

  7. Украіна окупована ЖИДАМИ.

    • Україна заснована жидами. Українські націоналісти керуються жидами. І жидами Україна буде похована.

  8. Відповідь тупому обрізаному\як націоналіст націоналісту\проста..Украіну захоплювали різні загарбники. Сьогодня Украіну захопили жиди.Історія і час жидам вкаже місце.Титульний народ – украінці.Всі зайшлі інородці з обірваними хвостами завжди втікали.І ці спробують – але потрошені будуть, згинуть.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.