Хмельницька муніципальна дружина за 2,6 млн. грн слідкуватиме за благоустроєм і боротиметься зі стихійною торгівлею

Хмельницька влада анонсувала виділення 2 млн. 622 тис. грн для комунального підприємства “Муніципальна дружина”, а також виписала заходи, як ці гроші освоюватимуться.

Про це свідчить проект програми забезпечення діяльності КП на 2017-2018 рік, який виноситься на сесію міськради.

В обов’язки дружинників входитиме: контроль за станом благоустрою території міста і підтриманням чистоти та порядку; контроль за дотриманням підприємствами, установами, організаціями та мешканцями вимог законів про благоустрій населених пунктів, про відходи; охорона зелених насаджень і водойм.

Також комунальне підприємство залучатиметься до зупинення робіт, які проводяться самовільно і порушують стан благоустрою міста, а також боротиметься зі стихійною торгівлею.

Для виконання поставлених завдань муніципальній дружині закуплять спецодяг (комплекти літнього і зимового одягу, взуття, футболки, шеврони), 5 нагрудних відеокамер і автомобіль з відеореєстратором за 435 тис. грн.

Як писав НГП, у квітні комунальне підприємство “Муніципальна дружина”, яке раніше охороняло будівлі міської влади, програло тендер на охорону об’єктів та комунального майна. Тепер за безпекою слідкує приватне підприємство “Явір-2000″ з Полтави.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Что, денег много. побратимов тунеядцев подкормить решили? Ничего себе!!!

  2. щоб не фінансувати орган самоорганізації населення Територіальна дружина міста Хмельницький містечкові невігласи в противагу вирішили профінансувати свою кишенькову Муніципальну дружину…ось так зловживають владою та службовим становищем, що дає можливість вчергове насвободити грошей ….комунізм має розвиток в місті Хмельницький

  3. еще одна комерческая организация.(что бы мимо не прошло).може бурлика за главного возьмите.

  4. А где эту банду искать? Может телефон кто подкинет. Готов их грузить работой каждый день. Посмотрим как быстро загнуться.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.