Охороняти “свободівську” міськраду у Хмельницькому буде фірма екс-регіонала з Полтави

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради 19 квітня за результатами тендера уклав угоду з приватним підприємством “Явір-2000” (Полтава) на охорону об’єктів та комунального майна у 2017 році.

Загальна вартість угоди становить 398,6 тис. грн, повідомляється у системі “Прозорро”.

Під охороною будуть чотири адміністративні будівлі: сам будинок Хмельницької міськради (вул. Гагаріна, 3), філія ЦНАПу (вул. Грушевського, 86), приміщення Центру надання адміністративних послуг (вул. Соборна, 16), приміщення колишньої першої аптеки (вул. Кам’янецька, 38).

В обов’язки охоронної фірми входить забезпечувати збереження матеріально-технічних цінностей від розкрадання та недопущення сторонніх осіб на об’єкти.

Конкурентами на відкритих торгах були київські ТОВ “Констебль” (398,6 тис. грн) і ПП “Охорона-001” (400,5 тис. грн), хмельницьке комунальне підприємство “Муніципальна дружина” (492,4 тис. грн).

За інформацією сайту “Наші гроші”, компанія «Явір-2000» належить Євгену Лихожону, який був депутатом Полтавської облради від «Партії регіонів». Керівником є Андріан Орліковський – колишній начальник управління МНС у Полтавській області.

Ця компанія з 2010 року отримала 80,40 млн грн. на охорону підприємств ДТЕК Ріната Ахметова – «Крименерего», «Київенерго» та «Донецькобленерго». Від інших замовників «Явір-2000» отримало охоронні підряди на 5,44 млн грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 22

 1. Это титушки, что ли?

 2. Їх якийсь вірус зачіпав…негайно потрібно лікувати!

 3. Ось вона сволотівська влада. Де ради майдауну??? де аліми? де кастрюлеголові?? Все здохли? Не платять бабла нема майдауну??? Придурки за бабки спалили свою країну і по норах поховались.

 4. ви шо ідіоти? чи знов той троль поносить?
  послуги закуповуються через систему ПРОЗОРРО.
  може виграти будь-хто, хто троляці чи ідіоту забороняє зареєструватися дати ціну 398,2 тисячі гривень і забезпечувати охорону приміщення?

  • Та засунь оте прозоре собі в зад, сцить в очі і каже що то Божа роса. Ви свободівці завжди були зкурвленими, от і черговий доказ.

   • Не звертай уваги це говноїд свободівський черговий раз за ложку кала вислужується перед партією і її “миздобулами”

 5. недопущення сторонніх осіб на об’єкти…..якщо судити по тому,куди тримаємо напрям руху-то сторонніми особами будуть всі жителі міста Хмельницький.в кого думка не збігається з думками голови міста….веселуха пішла в рух

 6. Данная конторка и отделения Бени охраняла, а нынче банк шапокляка. Дедки пенсы сидят в машинах с дубинками. В случае серьезного шухера тикать вероятно будут на всю мощность движка их реношек.

 7. Усім міськрадам запропонують менші кошториси за послуги по охороні і влада перейде до рук потрібних…прозоро

 8. Від народу і його гніву не сховаєшся, не врятує жодна охорона, навіть колишні регіонали!

 9. а шо своей банды не нашлось…чи то свидоми халдеи)

  • своє комунальне підприємство комунальне “Муніципальна дружина” яке охороняло міську раду з 1996р. кинули через хрен хоча на перших торгах на прозоро вони вигравали тендер

   • Потому что они зайды, и за откат в пару десятков штук, они “рекомендовали” городскому КП выставить большую цену. Это надо так, что бы за деньги хмельничан, нанимать левых, а коммун. которое платит в бюджет Хмельницкого пролитело. Там что, Шварцинегеры с Рембо импортные, что им надо большую зп платить. Что так повлияло на цену?

 10. Пане мер, а ви турнікет вже поставили ?

  • бурлика лучше поставить. плюс в том, что говорить может.

  • В мерії стоїть потрійний роботизований турнікет, який не пропускає нікого і може стріляти по людях з базуки. Пропускають тільки по відбитку сітківки ока і по ДНК

 11. почитал я тут и понял …..какой хазяин(вчитель-актер)….такая и охранна…..саша поставь дома забор шо ты все “бидового корчишь”….смешно уже…

 12. ..”картавий” не вилазить з ради цілими днями і вже боїться за свою шкуру і откати які йому носять і таким як бублик з диркою вже не довіряє. От “ВИШКРІБКИ” !!!…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.