Поверхневі води басейну річки Південний Буг забруднені – Департамент екології та природних ресурсів ХОДА

Поверхневі води басейну р.Південний Буг характеризувалися підвищеним вмістом розчинених органічних сполук, азоту амонійного, хрому (6+), нітритів, фосфору загального, фенолів, марганцю та міді.

Про це повідомляє Департамент екології та природних ресурсів  Хмельницької облдержадміністрації.

Значення показника БСК5 для водойм рибогосподарського призначення перевищував гранично допустимі концентрації для водойм рибогосподарського призначення у 1,8 рази (максимальне значення 2,3 ГДКрг – 1 км нижче м.Хмельницький).

Вміст азоту амонійного в р.Південний Буг перевищував допустимі рівні рибогосподарських нормативів у 14,1 рази (1 км нижче м.Хмельницький).

Вміст фенолів перевищував гранично допустимі концентрації для водойм рибогосподарського призначення у 2,5 рази, міді у 5,5 рази.

Середнє значення хрому (+6) перевищувало гранично допустимі концентрації для водойм рибогосподарського призначення у 5,3 рази.

У поверхневих водах басейну р.Південний Буг спостерігалось перевищення гранично допустимих концентрацій для водойм рибогосподарського призначення вмісту марганцю у 6,2 рази, нітритів у 6,6 рази та фосфору загального у 11,2 рази.

Нагадаємо, що Держекоінспекція Хмельниччини виявила факти забруднення МКП «Хмельницькводоканал» річки Південний Буг.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. К сожалению это уже не речка,а вонючка!

  2. це все нижче Хмельницького. села викидають гавно в річку

  3. На минулі вихідні біля Азс Wog, на Півд-Західній обїздній, бачив як виїзджав Газ-66 з бочкою,зливав в річку нечистоти.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.