Протягом двох місяців 70 пар взяли «шлюб за добу» у Хмельницькому

У Хмельнциькому протягом 28 квітня до 19 червня послугою «шлюб за добу» скористалися 70 пар, серед яких були мешканці інших міст України та іноземні громадяни. 7 пар пройшли церемонію у зеленій залі Хмельницької міської ради.

Як повідомляє прес-служба міськради, організатором проекту визначено Хмельницьку дитячу школу мистецтв, яка  сьогодні пропонує проведення шлюбної церемонії у п’ятьох локаціях, а саме: міській раді, дитячій школі мистецтв та її внутрішньому дворику, виставковій залі школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, музеї-студії фотомистецтва. Крім того, можна замовити шлюб у різних стилях і на будь-який смак.

Наразі проект “шлюб за добу” реалізується у найбільш популярних туристичних містах Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Кам’янці-Подільському та на територіях наближених до зони проведення антитерористичної операції – у містах Маріуполі та Сєвєродонецьку.

Згідно із звичайною процедурою, між подачею заяви і реєстрацією шлюбу має пройти не менше 30 днів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.