На реставрацію палацу XVI ст. у Меджибожі дали 63 млн. грн

Державний історико-культурний заповідник “Межибіж” за результатами тендера 29 травня уклав угоду з київським ТОВ “Уютный дом” на реставрація палацу XVI ст. (пам’ятка архітектури національного значення охор.№764/1) з пристосуванням під музей.

Фото з сайту “Музейний простір”

Фото з сайту “Музейний простір”

Загальна вартість робіт становить 62,9 млн. грн, повідомляється у “Прозорро”.

Протягом 2017-2020 років підрядник здійснить консерваційні, внутрішні та зовнішні роботи (облаштування систем вентиляції та опалення, улаштування покрівлі, оздовлення приміщень).

Єдиним конкурентом виступило хмельницьке ПП “Стандарт-Інвест” з ціною вищою на 5,2%.

Як відомо, у 2016 році ТОВ «Уютный дом» виграло тендер на 4,1 млн. грн. За ці кошти фірма повинна була встановити підтримуючі металеві ферми вздовж внутрішнього дворового фасаду Палацу, що унеможливлює подальше руйнування та падіння стіни; влаштувати тимчасове перекриття над Палацом і таке інше.

Засновниками ТОВ «Уютный дом» є Петро і Тетяна Карпенки та Сергій Тарковський.

Як писав НГП, за підрахунками директора Державного історико-культурного заповіднику «Межибіж» Олега Погорільця, на реставрацію усієї фортеці потрібні десятки мільйонів гривень.

Нагадаємо, що 23 грудня 2014 року впала вся бічна стіна палацу – пам’ятки архітектури XVI століття. В гостро-аварійному стані перебуває частина (5-7 метрів) передньої стіни палацу, яка також може впасти з дня на день.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Та не дали! Боже,боже,хто таку дурню пише!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.