У Хмельницькому аудитслужба підрахувала, що забудовники недоплатили до бюджету майже 5 млн. грн

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області виявили порушення, що призвели до втрат на суму 5,4 млн грн під час ревізії управління капітального будівництва Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів міської ради.

Як повідомляє прес-служба відомства, за основу перевірки бралися 2014-2016 роки.

Через порушення забудовниками укладених договорів про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Хмельницького, а також неукладення із забудовниками таких договорів міський бюджет недоотримав понад 4,6 млн грн.

Окрім того, під час зустрічних звірок у підрядних та субпідрядних організаціях виявлено завищення обсягів та вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт на 5 об’єктах, замовником будівництва яких було управління капітального будівництва на суму понад 770 тис. грн, що призвело до незаконного витрачання цих коштів.

Як писав НГП, хмельницький міський голова Олександр Симчишин заявив, що з початку року надходження від пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста становили майже 10 млн. грн, до кінця року загалом очікується 25 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А кого за это посадят? Ответственный есть за это дело?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.