Симчишин: у 2017 році Хмельницький заробить на депозиті до 30 млн. грн

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин назвав суму, яку цього року заробить бюджет від банківського депозиту.

Про це він сказав у програмі “15 хвилин з міським головою” на ТРК “Місто”.

“Минулого року місто заробило на депозиті 13 млн. грн. Цьогоріч прогнозується, що ця сума зросте вдвічі”, – зазначив Симчишин.

Також мер похвалився надходженням від пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста – з початку року їх зібрано майже 10 млн. грн, до кінця року загалом очікується 25 млн. грн.

За даними фінансового управління, на 1 травня зведений обсяг доходів міського бюджету становив 901,5 млн. грн і збільшився на 298,5 млн. грн або на 49,5% у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Як писав НГП, у березні 2016 року Хмельницький розмістив у державному “Укргазбанку” 100 млн. грн вільних лишків на депозитний рахунок під 21,6% річних. У кінці серпня кошти планували зняти з рахунків і спрямовати на потреби закладів освіти та охорони здоров’я.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Тут і не скажеш нічого. Все правильно, молодці.

 2. Тобто тільки пайові і депозит дадуть до бюджету 50 лямів? Це реально круто. Коли були попередні мери то вони нічого не заробляли, а на пайових збирали 4-5 мільйони, а це 50. Молодці. Це дуже правильно.

 3. Дурням закон не писаний. Свої кровні, що в деклараціях не прописуєте, ставте на депозит. А коштами міської казни фіглювати і “розхвалювати” себе як це добре і правильно – значить не поважати свого виборця.
  Проте, розуміння поваги не для міської влади.

 4. щось нічого не чути про те,чи ці кошти були зняті з депозиту в серпні 2016 року….та й заробляти на депозитах не варто,адже це рівень інфляції….

 5. То цей хотя працює!!! А той загородний нічого не робе! Катаєця і сидит в раді з светою дронь

 6. ЦИТАТА:
  “По итогам прошлого бюджетного года они не только не показали рост, но даже не дотянули 6,8% до плановых показателей. Из запланированного 25,6 млрд гривен так и не были освоены. Доля местных бюджетов в расходах сведенного Госбюджета все-таки подросла, но лишь на 0,7 п.п., составив 41,4%”, – отмечает автор.
  По словам Самаевой, анализ расходов дает понять, что большая часть средств была потрачена на социальную защиту и обеспечение – 30% всех расходов (свою роль сыграла система субсидий). 27% расходов составили траты на сферу образования, 18% – траты на здравоохранение.
  “А вот капитальные расходы составляют лишь 15% от всех трат на местах, и за 2016-й они выросли лишь на 3%”, – указала Самаева.

  Это реальная аномалия и лишнее свидетельство незрелости местного самоуправления в Украине.
  Муниципалитеты предпочитают депозиты или , в лучшем, случае перекладку плитки, вместо реальных капвложений в инфраструктуру, счётчики, сети, утепление, дороги?!”
  Алексей Кучеренко, 22 мая 2017 года, 8:59 (бывший министр ЖКХ)
  Первоисточник: Экономическая правда, воскресенье, 21 мая 2017, 16:46.

 7. додатково в бюджет 30 мільйонів – це круто

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.