Громадська активістка звинувачує міську владу у вибірковості до забудовників

Громадська активістка Альона Береза звинувачує міську владу у вибірковому підходу до забудовників. Відповідний пост вона розмістила у мережі Фейсбук.

«От таке от рішення йде на сесію Хмельницької міськради 31 травня. Влада тут жодним пальцем не рухнула, а тепер ще й хоче узаконити всі дії ТОВ “Житлоплюс”, прокуратури області і звичайно ж бідного депутата-забудовника.

Вибірковості немає?» – зазначає громадський активіст.

11111

З проектом рішення можна ознайомитись на сайті Хмельницької міської ради.

«Із серії “коли ти депутат”

То ти можеш залучити у схемку навіть правоохоронний орган за 4 квартири. Збудувати цьому органу ніби двоповерхову адмінбудівлю, яка дивом стала чотирьохповерховим бізнес-центром. Тепер вуаля, правоохоронному органу земелька вже не потрібна, от він і тихенько відмовляється від неї. Ну і епогеєм цієї історії стає пункт додатку одного проекту рішення на ось цю сесію Хмельницької міської ради, який ми помітили. Як ні в чому не бувало земелька планується передатись обслуговуючому кооперативу “Бізнес Центр”, засновниками якого є дуже знайомі прізвища, які фігурють ще у десятках юросіб приближених до одного бідного депутата-забудовника.

І все це під соусом відкритого кримінального провадження.

То все ж таки у боротьбі з незаконними будівництвами у міської влади вибірковість???

Сказати, що не знали про цей об’єкт не вийде, бо особисто я вже сотні разів розповідала про нього та навіть презентувала на січневій сесії!

Влада закриває очі на не зручні випадки?

Обіцяю реакцію у випадку прийняття цього одобрянсу».

За даними аналітичної системи  “Youcontrol”, обслуговуючий кооператив “Бізнес Центр” у серпні 2015 року заснували троє хмельничан: Володимир Ковальчук, Олександр Ковтонюк та Ілля Стасюк.

Про скандальне будівництво на Подільській, 93/1 читайте у публікації Чотириповерхова “адміністративна будівля” в центрі міста за чотири квартири”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. “Лісапетний батальон” міської влади РУЛИТЬ. Швидко зорієнтувалися побратими на чому можна грошенят нарвати.

 2. Скоро за депутатами, як за податківцями “рейс” планується

  • В таком случае ждем явление на сессию бурликов, что бы оплевали, обкричали всех депутатов и гор. власть, в случае принятия решения.

 3. “громадська активістка” будь ласка, а то у заголовку “активіст”, а статтю пишете про жінку.

 4. хтось може пояснити що незаконного в цьому будівництві? прокуратура віддала свою землю забудовнику, отримала 10 квартир для працівників.

 5. Олена – ідіотка. Або працює на “Бізнес центр”.
  Прокуратура за цю землю нічого не платить, бо вона в неї в постійному користуванні і вона як державний орган звільнений від сплати за землю. Обслуговуючий кооператив “Бізнес центр” такий стан справ повністю влаштовує, бо він нічого нікому не платить. Якщо йому віддадуть в оренду буде платити до бюджету за оренду. В центрі міста це буде більше 100 тисяч гривень.

  • В чем ее идиотизм? Она ведь не написала что этого не надо делать, она написала про узаконивание “схемной” постройки и земли.

 6. Щось Береза загібнулась – то в одну сторону то в іншу.

 7. дура, забудовнику вигідніше, щоб земля була за прокуратрою, він ні копійки не платить за землю. зараз його змусять платити оренду і велику оренду.

 8. Це шахрайська схема! Прокуратурі ж надали зем ділянку для будівництва власного адміністративного приміщення (вони зараз орендують безоплатно у міської ради), а вони передали по суперфіцію цю ж ділянку фірмі депутата міської ради, для будівництва вже торгово-офісного приміщення в обмін на декілька квартир працівникам прокуратури (частина коштами на кишеню!). Тобто теж має місце порушення умов використання зем ділянки з боку прокуратури! Потрібно Березі звертатись в НАБУ та в ГПУ!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.