Депутат Бурлик став “героєм” російського телебечення через “московського попа”

Депутат Хмельницької облради від ВО “Свобода’ Віктор Бурлик став предметом обговорення під час ток-шоу на російському каналі “ОРТ”.

Фото НГП

Фото НГП

Про це свідчить уривок відео, який розміщено у “Фейсбуці” обранця.

Персона молодого депутата зацікавила російських медійників після церковного “перевороту” у селі Зоряне Віньковецького району. У тамтешньому населеному пункті представники “Свободи” і селяни провели збори, на яких ухвалил рішення вийти з юрисдикції УПЦ МП і перейти під “дах” УПЦ КП.

Віктор Бурлик на сході села запам’ятався скандуванням: “Геть московського попа!”.

Російське ТБ подібні дії політика назвало “націоналістом” і продемонструвало в ефірі кілька колоритних світлин з Бурликом.

Як писав НГП, у березні свободівець Віктор Бурлик “відзначився” погромом постової будки у приміщенні Хмельницької обласної ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 26

 1. Щоб загнати Бурлика у глухий кут, задайте йому просте питання на кшталт: скільки буде три у кубі, скільки на Хмельнитчині райцентрів чи скільки років тому народився Христос? Після такого запитання відповідь А.Шевченка “Е-е-е-е-е-е-е-е…” Вам буде здаватися шедевром! Ідіотизм – не виліковний!

  • Аноніме,ваших три куба не є показником патріотизму .вас загнати в кут простими запитаннями? чи ви ПРОФФЕССОР? 🙂

   • Ідіота, що видає себе за патріота? Спочатку запишіть йому на шпаргалку відповіді на ті запитання і лише потім можливо ми перейдемо до подальшої дискусії.

  • Анонім, тоді я Вам задам питання. Чий Крим?

   • Крим – це частина території держави Україна де юре і на жаль не де факто. Це хотіли почути? І лише ідіот може думати,що ці території можна повернути силою. Силою повернете територію, а населення тих територій також перехрестите силоміць ( адже саме так вважають бурликоподібні)? Будуйте спражню велику державу Ураїна! З верховенством права, а не сили, державу де найвищою її цінністю буде її громадянин, його права та свободи, а не розмір кулака, ширина горла чи розмір гаманця і лише тоді до нас ті люди самі назад попросяться.

  • Для Бублика не те що 3 у кубі, а 2 у кубі задача із розряду непомірних складностей

  • Анонімний! Ти сам загнав себе в глухий кут, бо не можеш правильно написати слово “Хмельниччина”. Фе!

 2. МОЛОДЕЦЬ!!

 3. Чудово зробив. А москалі нехай бояться)))

 4. Якщо боронь Боже у нас станеться конфлікт із Італією чи ВІатиканом, то що католикам будете “Геть!” волати, так сповідувачі бредятизму ?

 5. Особисто мене думка рос.змі та інших не дуже цікавить. Ватат є вата. А от те що Бурлик ідіот, то з цим нічого не зробиш. Тай тре розуміти його роль, він актор який грає такіо от ролі типу розбити будку в ОДА, зламати паркан, покричати на попа або на вухо губернатру, і нехай той губернатор поц, сунь не в ньому. отрібно розуміти що Бурлик дурник виконує поставлені завдання. Питання хто такі завдання ставить і питання вибраних методів

  • Вопрос очень емкий. Надо понимать, что все политические силы в Украине контролируемые, финансируемые, являются бизнес-проектами. Разный уровень финансирования, и соответственно требуемые действия и задачи разные. Часто от одного и того же события имеют пользу совсем противоположные или не связанные между собой центры влияния. (Например нанял конкурент хулигана, разбить окно в магазине соседа, тем самым парализовать его работу. Про это узнает поставщик оконного стекла, и естественно он доплатит хулигану за максимальное количество разбитых окон),,,))) Утрированно.. Так и в политике, надо было кацапам для реализации проекта”Новороссия” сделать
   информационную обработку жителей Крыма и Юго-востока Украины “фашистской угрозой”, принесли через своих агентов в “Свободе” денег, дали, без всяких рекомендаций. Действуйте, как считаете нужным, только просим побольше эпатажных акций с “москаляками на гиляками”, москаля на ножа, и прочей.. агрессивной))) риторикой. Ведь многие заметили, что именно с началом финансовой накачкой партии и появились речевки антимоскальские)) типа “пронацистские”. Где то с 2002 года.

  • Андрію! Ти що, теж не ходив до школи? Ну, хоча б 3 класи скінчив? З твоєю грамотністю краще не виходити на люди. Затямив?

 6. Він як лялька з лялькового театру. Натягнули про лікоть і відпрацьовує

  • Нещдавно в Інеті “виловив” такий вірш (наводжу мовою оригіналу). Щось в ньому є.

   Весь покрыт майданами, абсолютно весь
   Остров незалежности у Европы есть.
   Там живут несчастные укры-дикари.
   На лицо свободные, но рабы внутри.
   Что они не делают – не идут дела.
   Видно в вышиванке их мама родила.
   Крокодил закончился, не вставляет кокс …
   На Бандеру молятся, не жалея слёз.
   Вроде цэ Европа и могли бы жить.
   Вышиванку Ленину новую пошить.
   Нету в хате света, в печке нет угля.
   На Майдане сотня погибала зря.
   По такому случаю с ночи до зари.
   Жгут покрышки в Киеве укры-дикари.
   Скачут и рыдают, даже рвут гузно.
   В день какой неведомо, Путину назло!
   Написав автор під ніком – Georg (15.05.2017)

   Прикро, але, ще раз кажу, щось від правди в ньому є.

   • Що саме цікаве, то те, що і Ленін (предки зі Старокостянтинова), і Бандера, “з однієї конюшні” (і той, і той фінансувався німцями). А їхні політичні нащадки воюють між собою, хоча застосовують одні і тіж методи (з однієї ж конюшні). А чи буде колинебудь відомо, хто цих фінансує?

    • Проще сказать быдло победило и пока еще удерживает позиции, потому что они в стае и им вожди дают денег и объекты для разрушения.

  • Ха-ха, якийсь Путенко (мабуть, назвався на честь свого кумира) знайшов вірша теж якогсь Ху-ленка та вирішив собі писнути, крутнувши хвостиком.

 7. Москалі в своєму репертуарі…..Немає такого села Звьоздноє. Є село Зоряне (Зорянэ). Власні назви не перекладаються.

  Патріотам, які не хочуть ходити в УПЦ, бо вона МП, рекомендую тоді ходити в УГКЦ або Українську лютеранську церкву (обидві візантійської літургічної традиції). Церква колишнього московського попа Філарета – фейк. Це недійсні таїнства хрещення, вінчання, причастя, ін., які не визнають ні католиками, ні православними, ні навіть протестантами і східними церквами.

  • А ти часом сам не москаль чи іудей? Хто твою бабку топтав точно можеш сказати?

 8. Це є не привід геройства на російскому телебачені – це звичайний дебіл-1 шт. Прийде час, а може вже прийшов, людям що його обирали буде соромно, що психічно хворі замість Скарженець знаходяться у будинку на площі))

 9. Поки що повилазили з кутків малограмотні ху-ленки. Їх можна ігнорувати. А московських попів, які співають дифірамби агресору та відмовляються відспівувати наших полеглих бійців, будемо й надалі гнати з українських храмів. ГЕТЬ!

 10. Украіна для украінців \ рос-бидло і жидва могильна – щезни. Бурлик – молодець.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.