Мер Старокостянтинова: львівське сміття прийматимемо, а на сміттєвалищі встановимо сонячні батареї

Міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук вважає, що нині місто виграє від поставок львівського сміття, а ті, хто сьогодні його блокують, “є людьми, котрі нічого не зробили у житті”.

Фото з сайту "Старокостянтинів небайдужий"

Фото з сайту “Старокостянтинів небайдужий”

Таку думку градоначальник висловив у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“Я не лізу в політику, припускаючи, що львівський мер комусь не вгодив. З іншого боку, львів’яни не винні у тому, що сьогодні терплять незручності від сміття. Даруйте, але ми всі українці і маємо підтримувати один одного.  Щодо блокувальників сміття у Старокостянтинові, то це люди, котрі нічого не зробили у своєму житті і вони бояться завтра перетворитися на непотрібних політиків”, – заявив він.

За його словами, діюче сміттєзваще планують закрити у листопаді цього року. Спочатку полігон огородять парканом, потім там вставнолять біогазову установку та панелі сонячних батарей. Інвестором Мельничук назвав ТОВ «Екостаркон», яке, за інформацією ЗМІ, очолює людина з виборчого штабу мера. Ця ж фірма є посередником у поставках львівського сміття на територію Старокостянтинова.

“Інвестор залучить 20 млн. євро на реалізацію цих проектів. Який ще треба подарунок для Старокостянтинова? На жаль, деякі люди виступають проти того, щоб місто розвивалося і мало перспективи”, – сказав посадовець.

Міський голова зазначив, що після закриття звалища нові побутові відходи утилізуватимуть на 4 гектарах, що примикають до діючого полігону.

Як писав НГП, третій день у Старокостянтинові активісти з деякими місцевими депутатами блокують в’їзд до сміттєвалище фурам зі Львова, які щоденно везуть сюди близько 50 т відходів.

Нагадаємо, що Старокостянтинів підписав договори на приймання сміття зі Львова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Старкон всегда был черной дырой для разного негатива .

    • Мельничук за 15 років просто як Путін одержимий владою став як цар, де ніхто нічого не вартий, бо він тільки чує себе. А ще тут на старість років зарплатні в 45 тисяч захотів, через фірми любих друзів захотів прокачати львівське сміття. А зараз буде розказувати шо то політика чи наклепи його конкурентів на виборах. А сам вже старий маразматик навіть головою перестав думати із старими пеньками у міськраді. Геть гидоту із міської зради!

  2. Боже дай йому розуму піти!

  3. В Старконі була і є лише одна проблема-це МЕЛЬНИЧУК

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.