У Старокостянтинові висунули сім вимог до влади, аби врегулювати проблему зі львівським сміттям

У Старокостянтинові  громадяни, котрі заблокували ввезення львівського сміття до міського полігону, висунули до влади сім вимог, серед яких скликання позачергової сесії, створення комісії по реконструкції сміттєзвалища, виключення з участі в проекті фірму-прокладку, проведення громадських слухань, проведення екологічної екпертизи.

Умовою заключення нового договору має бути рішення громадських слухань та сесії міської ради.

Про це повідомляє Перша міська газета.

Під час зустрічі з громадськістю директор ККП Володимир Булич надав присутнім акт перевірки екологічної інспекції у Хмельницькій області, у якому йдеться про те, що сміттєзвалище перевантажене.

У цьому акті зазначений цілий ряд порушень законодавства, які були виявлені екологічною інспекцією у 2016 році. Першим пунктом серед дев`яти порушень зазначено: “Порушено правила експлуатації полыгону ТПВ, а саме полігон перевантажений”.

Крім того, відсутній дозвіл на операції у сфері поводження з відходами, порушені діючі правила експлуатації полігону ТПВ, не забезпечено ведення моніторингу впливу полігону на довікілля та чимало інших суттєвих порушень.

Нагадаємо, 20 травня біля в`їзду на Старокостянтинівське сміттєзвалище зібрались люди, які вже третю добу проводять блокування ввезення сюди сміття зі Львова.

Як писала Подільська інформаціна корпорація, згідно документів, щодня до Старокостянтинова завозять понад 45 тонн сміття.

26 квітня Львівське комунальне підприємство “Львівспецкрмунтранс” підписало договір про співпрацю з ТзОВ ДВ “Екосвіт”, ТзОВ “Екостаркон” та Старокостянтинівським комбінатом комунальних підприємств. Директором фірми-прокладки у вивезенні сміття є наближена людина до мера Старокостянтинова.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.