Симчишин дозволив комунальникам переставляти будівельні паркани

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин вважає дії своїх комунальних служб виправданими у питанні боротьби із самозахопленням землі під час будівництва житла.

Так сьогодні він прокоментував журналістам події 5 травня, коли був повалений будівельний паркан на Кам’янецькій, 2а.

“Забудовник захопив частину земельної ділянки, яка належить до загального користування. Зараз, коли будівельний паркан переставлений по межах орендованої ділянки, всі побачили, скільки було самозахоплено території впритул до набережної Південного Бугу”, – зазначив мер.

Знесення паркану на Кам'янецькій, 2а. Фото Віталія Тараненка

Знесення паркану на Кам’янецькій, 2а. Фото Віталія Тараненка

“Враховуючи нестачу працівників комунальної сфери, вважаю нормальною практикою, коли заступник міського голови  або начальник профільного депаратаменту, не лише роздаватимуть вказівки, а й самі візьміть та перенесуть будівельний паркан. Або зроблять будь-яку іншу фізичну дію. Я також час від часу беру до рук сокиру та лопату”, – заявив Симчишин.

Градоначальник додав, що комунальники ведуть роз’яснювальну роботу з кількома будівельними фірмами, які незаконно взяли “додаткові” сотки земель. Якщо забудовники не приведуть у відповідність огороджену територію, то управління ЖКГ переставить ці паркани.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

  1. все правильно -я за такого мера

  2. А ви знаєте про провулок Пекарський? Знесіть там гараж, щоб це був провулок

  3. Разруха не только в сортирах но и в головах!

  4. А чого мають комунальники перестановлювати паркани. Захопив лишнє, заміряли яка площа належить йому насправді і до тої лінії зсунути ті дошки бульдозером, а загарбнику виставити рахунок за використану солярку і за роботу тракториста, а тако ж штраф за порушення норми дозволу.

    • Та лучше всех нафиг расстрелять один раз. Вторых уже ближайшие лет двадцать не появится.

  5. Симчишин – Бох комунальників))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.