У Старокостянтинові скасували тендер, який виграла фірма-фігурант зловживань на ремонті казарм

Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради 11 травня скасувало електронні торги на проведення капітального ремонту школи №1 на вулиці Князя Острозького, 40 очікуваною вартістю 10,7 млн. грн.

Про це повідомляється у ProZorro.

Офіційна причина відміни – “не виділені кошти для проведення даних робіт а також зі зміною розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва”.

На тендер заявилося шість підприємств, але до участі були допущені лише вінницьке ТОВ “ЖК – Гарант” з ціновою пропозицією 8,6 млн. грн і старокостянтинівське ТОВ «Моноліт ЦМ» – 8,9 мн. грн. Переможцем земовник обрав місцеву фірму, при тому, що її ціна була не найижчою.

Під час торгів ТОВ “ЖК – Гарант” поскаржилося про порушення управлінням освіти закону про публічні закупівлі. На їхню думку, тендерна документація по капремонту школи направлена на звуження конкуренції на ринку будівельних послуг та є протекційною стосовно «Моноліт ЦМ».

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ «Моноліт ЦМ» засновано на початку 2008 року. Її власником є мешканка Старокостянтинова Анна Москаленко. Директор фірми Ігор Москаленко, за інформацією “Першої міської”, часто публічно виступає на захист міського голови Миколи Мельничука.

Як писав НГП, фірма «Моноліт ЦМ» засвітилася у сумнівному освоєнні бюджетних коштів на капітальному ремонті казарми аеродромно-експлуатаційної роти №33 військової частини А 2502 у Старокостянтинові.

“Крім цього, невстановлені службові особи військової частини А2502 за створення штучних підстав (затвердження актів виконання робіт) та перерахунок вищевказаних коштів на ТОВ «Альфа-газ» та «Моноліт ЦМ» отримало від представників зазначених суб’єктів господарювання неправомірну вигоду в розмірі 100 тис 000 грн”, – сказано у судовій ухвалі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Ви б краже солдат правильно виховували. А то що вихiдних бухають прямо в казарах

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.