Проти нового лісівника Хмельниччини виступили львівські активісти. Наполягають на непризначенні

Громадська організація “Вектор права” (Львів) виступила проти призначення Петра Пешка на посаду начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства через копуційні зв’язки.

Таку заяву зробив активіст Роман Верхоляк, надіславши офіційні листи на ім’я керівництва Хмельницької області.

Громадський діяч наголосив, що за роки правління Пешком Львівським обласним комунальним лісогосподарським підприємством «Галсільліс», були допущені колосальні збитки, а по багатьом підприємствам «Галсільлісу» досі відкриті кримінальні провадження.

“Всі ми пам’ятаємо що творили в «Галсільлісі», коли ним керував Пешко Петро. Адже більшість лісопорушень і відкритих кримінальних справ припадає на Галсілліс. Ми розуміємо, що Петро Пешко думає, що, маючи кума Кубіва Степана, можна плювати на всіх бо кум все “порішає”. Тільки Пешко глибоко помиляється- ми зробимо все можливе щоб не допустити Пешка до хмельницьких дубів”, – заявив Верхоляк.

17796499_1026000264196944_8676438547288218770_n

До антикампанії по Пешку долучився й хмельницький осередок “Стоп корупції”, який домігся створення депутатської комісії, в яку увійдуть також представники громадськості та правоохоронних органів з метою детального вивчення репутації та біографії вказаної особи.

Як писав НГП, 24 березня Петро Пешко виграв конкурс на заміщення вакантної посади начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, отримавши 13,72 балів. Друге місце посів діючий т.в.о. начальника обласного управління Павло Золотий з результатом 13,57 балів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Може цей “посадочний” матеріал спрацює “лакмусовим” папірцем для ХОР і ХОДА…

  2. посадочный материал….какое точное и правильное сравнение..надеюсь “меморандумов” не будет а то львовские активисты офигеют от наших ноу хау)

  3. йому буде подаровано тубус від гранатомету, афірісткою Середюк, а це означає мито сплачено можна працювати якщо її не випередить ломбардник Артурчік, з детектором і меморандумом

    • тубус еще привезти надо а это расходник)разве шо у нее много)а меморандумы 0 вложений.на месте пишутся.а с полиграфом артур меня озадачил.шо он задумал) может это новый инструмент антикорупционой деятельности).артур плавит все клемы в голове)

  4. якщо не лишилось тубусів дасть грамоту, за тіпа допомогу бійцям АТО, винайшла аферюга таку схему для власного збагачення, один меморандуми підсовує інша грамоти

  5. мищука топит гриша..гриша замурчал))…..он как бы то же посадочный материал..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.