Корнійчук заявив, що його основні кадри підпадають під люстрацію

Основні кадри ниніншнього голови Хмельницької ОДА Олександра Корнійчука підпадають під дію закону про очищення влади, але не можуть бути звільнені.

Про це він заявив на спільному засіданні громадської ради при ОДА та “Ради Майдану”.

Активіст “Ради Майдану” Анатолій Кравець поцікавився подальшим перебуванням на посадах начальника департаменту соціального захисту Світлани Лукомської, начальника департаменту культури Ірини Трунової, очільника департаменту охорони здоров’я Якова Цуглевича, директора департаменту з питань бюджету Сергія Пенюшкевича.

У відповідь голова ОДА зазначив, що на сьогодні – це основні кадри.

“На даний час я нікого не можу звільнити”, – зазначив Корнійчук, не пояснивши причини.

Однак потім додав, що прийде час і він всіх звільнить.

Нагадаємо, що з 17 березня 2015 року перевірку, передбачену законом про очищення влади.проходять перший заступник голови ОДА, заступник голови, заступ­ник голови-керівник апарату, начальники відділів та їх заступники, завідувачі секторів апарату обласної державної адміністрації; з 24 березня – керівники та заступники керівників структурних під­розділів обласної державної адміністрації, керівники державних підприємств.

Як писав НГП, в органах влади Хмельниччині продовжує працювати 16 керівників структурних підрозділів, які займали ці посади за часів влади Віктора Януковича.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Всі повинні брати приклад з Симчишина

  • Симчишин прийшов – обісрався і піде

  • Який приклад? Знімати з посад професійних людей і ставити на їх місце своїх однокурсників, друзів, партійців які не розуміють нічого. Чому до нас людей не доходить що просто займатися популізмом, жити за гроші що кидають на партію і вигукувати гасла – це одне. А бути професіоналом у своїй справі і виконувати грамотно свою роботу це зовсім інше.

   • Да , деякі профі працюють, но тільки не Пенюшкевич–ігроман, за що його вигнали з Пріватбанку, А хабарника Цуглевича давно потрібно гнати розтавляє своІх Невістка у нас в областній лікарні працює і гребе гроші з Кланца на пару. Ось з цим потрібно боротись і гнати з роботи.

  • Так він і взяв приклад з Симчишина. Вони працювали при Симчишині.

 2. Цуглевича уже давно тюрьма плачет за тендеры, воровство денег из бюджета, за покрывательство Флаксемберга, Кланца и БОЛЬШУЮ Дружбу з взяточником Василишиным. Так есть за что выгонять Якова. На день медработника где я был , Яшу уже представляли как главврача областной больницы. Куда смотрит ОДАи Областной совет,сбу, прокуратура, полиция. Пора показывать работу .

 3. Тільки гроші стримують Корнійчука вигнати Іх з роботи.

 4. Почему на Раде не подняли вопрос,когда губернатор обявит конкурс на вакансии первого и замов своих.По закону уже прошли все сроки!!Или регионал и СБУшна шестерка Гуменный думает, что отсидится и про него забудут.Люди ведь помнят как он ездил по селам и агитировал за регионы.Неужели нужен еще один Майдан,чтобы убрать дебилов или Вы хотите чтобы активисты сделали с Вами тоже самое как с Прусом(бежал через окно).

 5. молодих треба ставити на конкурсній основі… в адміністрацію вже подано декілька резюме… чекають початку конкурсного відбору..надіємося дочекатися..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.