Обласна влада взялася за впорядкування земельної документації недіючого хмельницького аеропорту

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук надав дозволи Хмельницькій обласній раді на розроблення проектів землеустрою трьох земельних ділянок довкола хмельницького аеропорту.

Відповідні розпорядження датуються 26 липням.

Маються на увазі 134,8 га (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення), розміщені за межами населених пунктів на території Хмельницького району – для обслуговування будівель і споруд аеропорту; 1,03 га (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення), які знаходиться за межами населених пунктів на території Ружичанської сільської ради Хмельницького району -для будівництва очисних споруд; 0,11 га (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення), розташовані за межами населених пунктів на території Ружичанської сільської ради Хмельницького району – для обслуговування будівлі метеорадіолокатора.

Як писав НГП, 2 червня цього року депутати Хмельницької обласної ради звернулися до Головного управління Національної поліції в області і Управління Служби безпеки в області з проханням перевірити законність передачі 12 земельних ділянок у приватну власність, що розташовані на території комунального підпримєства облради “Аеропорт Хмельницький”.

На сьогодні «Аеропорт Хмельницький» не діє. Після незавершеного ремонту злітно-посадкової смуги аеродрому у 2013 році, на що передбачалося 981,5 тис. грн, на злітній смузі утворилися вибоїни і ями. Це унеможливлює посадку літаків.

Крім того, в аеропорту забрали метеорологічне обладнання, без якого польоти неможливі.

Також комунальне підприємство “Аеропорт Хмельницький” не ввійшло до державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року, яку 24 лютого цього року ухвалив Кабмін.

Довідково. 26 лютого 2016 року Хмельницька обласна рада затвердила обласну програму фінансової підтримки комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2016 рік кошторисом 2,867 млн грн.

Всю суму коштів буде направлено на ліквідацію заборгованості. Зокрема, на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам КП «Аеропорт Хмельницький», яка утворилась на 31 грудня 2015 року, передбачено 946,3 тис. грн; погашення іншої заборгованості із заробітній платі працівникам, визнаною судами – 137,7 тис. грн; ліквідація боргів за податками та зборами до бюджетів усіх рівнів – 1,7 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.