Юристи Симчишина програли суд по справі “Ультрасервісу”. А ДАБІ зобов’язали надати повторний дозвіл забудовнику

Колегія Вищого господарського суд України залишила без задоволення касаційну скаргу Хмельницької міської ради на постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 5 квітня 2016 року про знесення самочинно побудованого незавершеного будівництва на вул. Нижній Береговій, 2/4Б.

Про це свідчить постанова “вишки” від 22 червня.

Згідно з судовими матеріалами, Хмельницька міська рада звернулася до Вищого господарського суду України з проханням скасувати рішення суддів першої та апеляційної інстанцій і забезпечити позов міськради до ПП “Ультрасервіс” про знесення самочинно побудованого незавершеного будівництва бази відпочинку із поліпшеними апартаментами та кімнатами гуртожиткового типу навул. Нижній Береговій, 2/4Б у Хмельницькому за рахунок приватного підприємства “Ультрасервіс” шляхом заборони проведення будівельних робіт.

“Колегія суддів Вищого господарського суду України вважає, що судами попередніх інстанцій правомірно враховано те, що забезпечення позову застосовується як гарантія задоволення законних вимог позивача, а умовою застосування заходів до забезпечення позову є достатньо обґрунтоване припущення, що невжиття таких заходів може унеможливити або утруднити виконання рішення по суті позовних вимог.  З врахуванням того, що Хмельницькою міською радою не доведено яким чином невжиття в даному випадку визначених нею заходів до забезпечення позову – заборона проведення будівельних робіт, може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення господарського суду у разі задоволення позову про знесення будівництва за рахунок відповідача, вмотивованим є висновок судів про відмову в задоволенні заяви”, – зазначено у рішенні столичного суду.

До того ж, як встановлено судами, ПП “Ультрасервіс” зведено корпуси бази і залишились внутрішні і зовнішні опоряджувальні роботи, виконання яких не може унеможливити або утруднити виконання рішення по суті в разі задоволення позовних вимог та не погіршить екологічний стан даної території.

ult3

Крім цього, ПП “Ультрасервіс” домоглося відновлення Управлінням ДАБІ реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт (від 21.05.2015 року №ХМ083151420262) на вул. Нижня Берегова, 2/4Б у Хмельницькому.

Про це зазначено у постанові Хмельницького окружного адміністративного суду від 21 червня.

Нагадаємо, що “дабівці” 8 квітня 2016 року скасували раніше видану декларацію про початок виконання будівельних робіт на вул. Нижня Берегова, 2/4Б. Причина – порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, а саме: рішенням Хмельницької міської ради від 27.01.2016 року №44 вирішено не поновлювати договір оренди земельної ділянки №96-01-2013/1994210 від 02.08.2013 року, укладений з ПП “Ультрасервіс” щодо земельної ділянки по вул. Нижня Берегова, 2/4Б.

При цьому, Хмельницький окружний адмінсуд дійшов висновку, що вимоги “Ультрасерсвісу” до Державної архітектурно-будівельної інспекції України є обґрунтованими, в свою чергу відповідач не довів правомірність своїх дій, тому позовні вимоги підлягають задоволенню в повному обсязі.

Як писав НГП, в інтерв’ю мер Олександр Симчишин позитивно оцінив роботу юридичного відділу міськради щодо резонансних справ у судах.

Довідка НГП. 27 січня ц.р. Хмельницька міська рада відмовилася від поновлення договору оренди землі ПП “Ультрасервіс”, що на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б площею 3800 кв. м.

Прокуратура Хмельницької області виявила факт зловживання службовим становищем посадовими особами управління архітектури і містобудування Хмельницької міської ради, реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції в інтересах приватного підприємства, що спричинило тяжкі наслідки державі.

За даними Єдиного державного реєстру, заснивником і бенефіціаром ПП “Ультрасервіс” виступає Ольга Плейзор з Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 19

 1. ( ждем стройки на острове… и снова через “гуманный” ровенский ап. суд все будет законно, это еще одно доказательство беcпредела судовой ветки власти в Украине!

 2. думайте, що пишите. хоть трохи думайте.
  вишка розглядала ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ!!!!! по вже програній в апеляційному справі. це рішення чи так чи ні, нічого, взагалі нічого не значить. Забезпечення позову це попутний до позову, на заборону вчиняти дії. Після того, як міська рада виграла суд по поверненні земельної ділянки в першому вигляді, це рішення пусте.
  Головне для влади зараз це судова справа по поверненню земельної ділянки. ДАБІ ніяких дозволів забудовнику не дасть, бо забудовник нема
  земельної ділянки.

  • Симчишин робить з ПП Ультрасервісу цапа відбувайла який азарт скільки судів а по інших забудовах які теж з порушеннями тиша це називається одним можна безпрєдел а а другим по закону

   • Ультрасервіс самий чесний забудовник, до нього немає жодних претензій від громадськсті. Ніхто з активістів не виступив проти. Будують хай будують. Громадськість і активісти підтримують. Попередня влада дала йому всі документи. це чесні люди.

    • Що за маячня написана, які такі активісти не мають до цього забудовника претензій? Бо я особисто маю!

 3. Вимагаю люструвати суди

 4. Хто плотить в кишеню меру все добре а хто ні в стойло …….

 5. нічого вони Ультрасервісу не зроблять, документи дозвільні – законні, це лише піар шизофреніка виключно для того, щоб збити бабло з інших забудовників. Що і він уже зробив, факти мають правоохороні органи, питання часу коли вони будуть оприлюднені. Симчишену потрібно призначити психіатричну експертизу, ознаки шизофриніі на обличчі…..

  • Ультрасервіс самий чесний забудовник, до нього немає жодних претензій від громадськсті. Ніхто з активістів не виступив проти. Будують хай будують. Громадськість і активісти підтримують

 6. Знаю ситуацію є зауваження зі сторони забудовника. Але , забудовник визнає що не все в порядку і готовий був на дошкільні заклади дати допомогу 100000$. А тепер подумайте кому це вигідна сьогоднішна ситуація

 7. “Як писав НГП, в інтерв’ю мер Олександр Симчишин позитивно оцінив роботу юридичного відділу міськради щодо резонансних справ у судах.” – ще не зрозумів…

  • скільки Сему відкотили квадратів? Сидить якійсь його родичь в селі, і є власником 200 квадратів Кварталу, пару хатинок…. Все тихо ніхто ні про що не знає)))

   • Говорять, що в нього в Кварталі цілий поверх і більше 100 квартир по місту, більше 10 будинків, а ще всі ставки в області, які були Ядухи тепер його. Буржуїн.

 8. Позор для міста – мер симчишин, навіть з великої літери його писати не хочу. Що він взагалі робить? А, в джинсіках на заходи бігає, шморкач. І команда його з бородами в джинсіках і бритоголові, одним словом – ДЕЛІТАНТИ!!!!!! Їм треба ще вчитись!!! А не містом керувати. Йдіть геть самі, поки вас не винесли!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.