Хмельницька міськрада подала у “вишку” на знесення багатоповерхівки біля річки

Колегія суддів Вищого господарського суду України прийняла касаційну скаргу Хмельницької міської рада на постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 5 квітня 2016 року до провадження.

Про це свідчить ухвала суду від 27 травня.

Представники місцевої влади наполягають на знесенні самочинно побудованого незавершеного будівництва ПП “Ультрасервіс” на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б, що поблизу річки Південний Буг.

Нагадаємо, що Рівненський апеляційний господарський 5 квітня цього року прийняв поставнову, якою став на бік забудовника “Ультрасервіс”. Апеляційна інстанція вважала, що міською радою ані в заяві, ані в апеляційній скарзі “не наведено жодного доводу стосовно того, як невжиття в даному випадку визначених позивачем заходів до забезпечення позову – заборона проведення будівельних робіт, може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення господарського суду за зазначеними позовними вимогами, а саме – знесення будівництва за рахунок відповідача”.

Довідка НГП. 27 січня ц.р. Хмельницька міська рада відмовилася від поновлення договору оренди землі ПП “Ультрасервіс”, що на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б площею 3800 кв. м.

Прокуратура Хмельницької області виявила факт зловживання службовим становищем посадовими особами управління архітектури і містобудування Хмельницької міської ради, реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції в інтересах приватного підприємства, що спричинило тяжкі наслідки державі.

За даними Єдиного державного реєстру, заснивником і бенефіціаром ПП “Ультрасервіс” виступає Ольга Плейзор з Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. більшу необхідність бачу в знесенні багатоповерхівки “ПАРАДІЗ ФО ЛАЙФ”….СТОЇТЬ ЧОРТ ЗНАТИ ЩО ПРИ ВХОДІ В ПАРК ВІДПОЧИНКУ….АЛЕ ЙОГО НЕ ЧІПАЮТЬ….БО ЗА НИМ СТОЯТЬ ДЕПУТАТИ МІСЬКОЇ РАДИ….БОРЕМОСЯ З ЧУЖИМИ…СВОЇХ НЕ ЧІПАЄМО…

 2. гарна будівля, сучасний стиль, по паспорту “База відпочинку”. Для чого її зносити???? Напевно когось жаба давить з ким не поділились, і це напевно хтось з міської ради, і точно що не секретарка. Мінус одна галочка на виборах.

 3. Нещодавно був там,та приємно здивувався, кратькома. Досить приємний будиночок. Зроблений дорого, та нагадує сучасні будинки в Європі, Голландію, чи то будиночки в Гамбурзі.(:smile:)

 4. [IMG]http://i64.tinypic.com/2n3mnn.jpg[/IMG]

 5. http://tinypic.com/view.php?pic=zxsa9z&s=9#.V1WLj49OKUk

  Ось так виглядає завершена будівля тої Бази відпочинку. Доволі непогано.

 6. http://tinypic.com/view.php?pic=1zldown&s=9#.V1WZBY9OKUk

  Ось така краса…Забудовник попіклувався про своїх майбутніх відпочиваючих, зробив на пустирі нормальну сучасну базу.

 7. Будинок чудовий I вписався нормально! Махiни стоять бiля 1 полikлiнiки,навпроти аптеки 1. Комусь можна,комусь зась.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.