“Ультрасервіс” оскаржує в апеляції знесення п’ятиповерхівки біля Південного Бугу

Приватне підприємство «Ультрасервіс» (Хмельницький) подало апеляційну скаргу на рішення господарського суду Хмельницької області від 25 квітня, яким задоволено позов Хмельницької міської ради про знесення самочинно побудованого незавершеного будівництва бази відпочинку на вул. Нижня Берегова, 2/4 Б.

Про це свідчить ухвала Рівненського апеляційного господарського суду від 19 травня.

Апелянт просить суд скасувати оскаржене рішення та прийняти нове рішення, яким в задоволенні позовних вимог міськраді відмовити.

Розгляд справи по суті відбудеться 13 червня.

Довідка НГП. 27 січня ц.р. Хмельницька міська рада відмовилася від поновлення договору оренди землі ПП “Ультрасервіс”, що на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б площею 3800 кв. м.

Прокуратура Хмельницької області виявила факт зловживання службовим становищем посадовими особами управління архітектури і містобудування Хмельницької міської ради, реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції в інтересах приватного підприємства, що спричинило тяжкі наслідки державі.

За даними Єдиного державного реєстру, заснивником і бенефіціаром ПП “Ультрасервіс” виступає Ольга Плейзор з Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. спочатку дали землю для будівництва. побудував віддай землю, знеси будівлю. цікаво, що буде на місці знесеної будівлі? найсмішніше з усього цього, що 99% хмельничан на тому місці ніколи не були і не будуть, але все одно комусь таки заважає бо то прибережна смуга. в мене питання а кафе малібу на пляжі не в цій смузі?, а майбутні висотки під які вже роздали землю від вул. Свободи до вул. Старокостянтинівське шосе теж не у смузі? доречі між згаданими вулицями мав бути парк на 50 га.

  • Туда ходили побухать(оставляя горы мусора), потра..ться.. не вижу ничего плохого если там будет этот комплекс, но за его легализацию надо содрать с хозяина как можно больше!! В бюджет города!! Что бы другим не повадно было махлевать.

 2. Апеляції нічого не залишиться, як скасувати безглузде рішення суду першої інстанції. Там вже “політика сволотівців” не пройде, будівництво проводилось на законни документах і для знесення відсутні правової підстави. Симчишин коли був депутатом в 2013 році, чому не волав що земля виділяється з порушенням? А зараз просто захотів відкат, як з інших незаконних споруд, а його послали…, інакше як пояснити таку вибірковість.

  • 100% суть в відкатах. Ні депутатом, ні кандидтом симчишин проблеми не бачив. А тепер торгується. Подібна схема з атракціонами парку Чекмана. Віддали сімї депутата бютовця. Він заборгував більше 100 тис. грн. А тепер розказують що нема за що ремонтувати фігури М. Мазура на яких діти можуть безкоштовно гратися. Подавай їм з міського бюджету гроші на ремонт. Та щей знайдуть свою фірму по ремонту щоб відкат мати. За 6 місяців вже пізнали цих гопників.

 3. Якщо Ультрасервіс програє справу, то однозначно буде ставити питання про відшкодування збитків з міської ради, адже витрати на будівництво відбулись величезні і при документах які дійсні до цього часу. Подивимось в яку суму вийде піар акція “сема”, яка оплатиться за рахунок міського бюджету тобто нас із Вами.

 4. Симчишин таки наведе порядок в місті. А ви тролі ховайтесь в нори

  • Наведет??!! Давеча слышал историю с закупками техники в больницы и поликлиники города. Сумма не маленькая, несколько миллионов, которые хмельничане дали в бюджет. Так в начале апреля, за пару дней некие чиновники)) из упрфин и упрздрав за пару дней накупили этого оборудования, при том по завышенным ценам. А некий зам мера))) только подыскивал, где купить, и сколько с этого поиметь)) Поговаривают, что этот зам мера)) когда узнал какая сумма “прошла” мимо, увидев цену покупок, и цену реальную,чуть не разорвал кого то)))

   • Давеча слухай далі.
    тендера на закупівлю медичного обладнання – травень, червень і липень. А ти вже давеча все закупив.

    • Ти с фин управы, или откуда? Подай запит, и спроси что было куплено 11-13 апреля,

     • Здесь нечего спрашивать. Все ясно как Божий день. Бухгалтер и заместитель финуправы уволились не зря, а “по соглашению сторон”. С 7 июня также увольняется главный бухгалтер горисполкома. Все финики, удочки мотают, от свободовского распорядителя финансов, учителя симчишина. Чувствуют, что подведет под криминал.

   • Ти сам собі суперечиш.
    Якщо купили по завищених цінах і Симчишин їх повиганяв, то це означає, що наводить порядок і в усьому розбирається.

 5. молодці, нічого не змінилось, яка влада була, така і залишилась,змінились лише обличчя, то нормально, нате землю-будуйте, побудували, тепер віддайте землю чи платіть, які ще можуть бути пояснення , прикро що не збереглось фото того смітника який там був раніше, хіба це гірше смітника-http://www.ex.ua/search?s=md5:71e86da4f19505574ea44346c930138a
  http://www.ex.ua/search?s=md5:c7607f9a3f38a82c40009efd2b4c0fa4
  http://www.ex.ua/search?s=md5:1c69e4539461cfda45a0e719f87dfa1c

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.