Здорожчання газу для хмельничан перенесли на місяць

Кабінет міністрів продовжив на місяць спеціальні зобов’язання найбільшого в Україні державного енергохолдингу “Нафтогаз України” з продажу населенню природного газу на пільгових умовах.

Відповідне рішення уряд прийняв 30 березня 2016 року.

За словами заступника міністра енергетики Олександра Светеліка, спецзобов‘язання діятимуть з 1 квітня до 1 травня 2016 року.

Як відомо, мінімальний тариф на газ для населення встановлюється в опалювальний сезон для споживачів, які використовують газ для опалення, а також для підприємств ТКЕ, які надають послуги з централізованого теплопостачання.

З 1 квітня прогнозувалось підвищення мінімального тарифу на газ для населення і теплокомуненерго на 53%, до 5 тисяч 500 грн з ПДВ за тисячу кубометрів з 3 тисяч 600 грн з ПДВ.

Голова “Нафтогазу” Андрій Коболєв раніше відзначав надзвичайну важливість чергового підвищення тарифів на газ для населення з квітня, як це передбачено меморандумом із Міжнародним валютним фондом.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. бездарный автор статьи такой же бездарный как и яценюк-продлили срок а не увеличили кубы -только для тех кто не выбрал причитающийся обьем-очередной развод

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.