Суд по забудові на березі Південного Бугу знову затягується

Сьогодні у господарському суді Хмельницької області відбулось друге засідання у справі за позовом Хмельницької міської ради до приватного підприємства “Ультрасервіс”. Нагадаємо, що у позові йдеться про знесення самочинно побудованого незавершеного будівництва бази відпочинку із поліпшеними апартаментами та кімнатами гуртожиткового типу на вул. Нижній Береговій, 2/4Б за рахунок приватного підприємства “Ультрасервіс”.

Наразі до справи була долучена третя особа, представник державної архітектурно-будівельної інспекції України. Так, головний спеціаліст адміністративного сектору державної архітектурно-будівельної інспекції Олександр Думарецький заявив, що представники ДАБІ тричі намагались провести перевірку будівництва за зазначеною адресою, останній раз до перевірки були також залучені правоохоронні органи.

Однак невідома особа не допустила представників ДАБІ за паркан навколо будівництва. Перевіряючі помітили, що за парканом ведуться будівельні роботи, а тому зробили висновки, наклавши штрафи за недопуск на об’єкт.

Фото НГП

Фото НГП

Представник міської ради, завідуюча юридичним відділом Лілія Демчук подала клопотання про безпосередній огляд та дослідження судом у присутності сторін речових доказів на об’єкті будівництва. Та зазначила, що міська рада готова надати транспортний засіб для цього. У зв’язку з тим, що відсутні акти ДБК, а тільки вони можуть зафіксувати акт незаконного будівництва. Суд це клопотання не задовільнив.

Також міська рада надала експертний висновок кафедри екології Хмельницького національного університету.

Лілія Демчук наполягала на тому, що земельна ділянка була надана не для цієї мети, оскільки вона знаходиться в межах охорони прибережної смуги.

Представник ПП “Ультрасервіс” Валентин Лучковський наполягає на тому, що у 2011 році підприємством  придбане незавершене будівництво, на 5% яке складалось з відповідних будівельних матеріалів, під що була виділена земельна ділянка.

Також представник ПП “Ультрасервіс” надав витяг з архіву 1995 року про надання дозволу на початок проектно-розвідувальних робіт і прийняття рішення щодо дозволу на початок будівництва колективним підприємством “Хмельницький міський молочний завод” бази відпочинку та торгівельного майданчика на березі міського водосховища.

Долучивши нові докази до справи, суд переніс засдіання на 19 квітня.

Нагадаємо, що 27 січня ц.р. Хмельницька міська рада відмовилася від поновлення договору оренди землі ПП “Ультрасервіс”, що на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б площею 3800 кв. м.

Як писав НГП, прокуратура Хмельницької області виявила факт зловживання службовим становищем посадовими особами управління архітектури і містобудування Хмельницької міської ради, реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції в інтересах приватного підприємства, що спричинило тяжкі наслідки державі.

За даними Єдиного державного реєстру, заснивником і бенефіціаром ПП “Ультрасервіс” виступає Ольга Плейзор з Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Лучковський чи не найдорожчий адвокат міста. А де представники громадськості ? Щось їх не дуже видно на фото.

 2. Що за подвійні стандарти чому немає позовів до суду на будівництва в парковій зоні парадіз ситуація один в один там взагалі земля виділена під парковку відстань від річки плоска меньша 15метрів центр міста квартал червона лінія 6 метрів забудована ????? Там Симчишин напевно вже отримав долю ??????

  • В нашого (вельмишановного) мера якась непослідовність цікаво за скільки він продався

  • Тому що в тих будівництвах є засновником депутат міськради, а їм дозволено і в червоних лініях і в прибережних смугах.

   • Хай там що, а парадіз гарна буде споруда. І там точно не 15 метрів) хай будують… Вже все одно такумахіну не знесуть, може візитивкою стане хм.

  • Снести монолит парадиза очень легко, но только надо было думать раньше, люди купили квартиры и надеяться жить там!!! А что со строением “ультрасервиса” делать, надо что бы решали уполномоченные службы, и к тому же мне кажется что Хмельницкий должен развиваться.

 3. Сем – святий! ніякої політики – звичайний бізнес)

  • Обыкновенный коррупционер он, и сам выдаёт же себя. Для одних закон, а другим “все”.

   • а для кого все? скільки будівельників отримали документи з порушеннями за час мерства Симчишина? НУЛЬ!

 4. То нехай припинить зухвальство! Заярнюк нагребла для сина земель!Бридота!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.