На чиновника з команди Ядухи подали до суду за незаконне заволодіння землями вартістю 21 млн. грн

Прокуратурою Хмельницької області затверджено та спрямовано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього начальника одного з управлінь обласної державної адміністрації та мешканця Хмельницького району у вчиненні шахрайства в особливо великих розмірах (ч.4 ст.190 КК України), підробленні офіційних документів, повторно, за попередньою змовою групою осіб та використанні підроблених документів (ч.3 і ч.4 ст.358 КК України), а також жительки м.Хмельницького у підробленні документів, вчиненому за попередньою змовою групою осіб  (ч.3 ст.358 КК України).

Про це повідомляє прес-служба облпрокуратури.

Під час досудового слідства у кримінальному провадженні, яке здійснював слідчий відділ Управління СБУ в області, встановлено, що вказаний керівник підрозділу ОДА (мова йде про колишнього начальника сім’ї, молоді і спорту ОДА Олександра Данилюка – НГП), будучи за сумісництвом викладачем у регіональних вузах, за попередньою змовою зі своїм спільником, з травня 2010 до травня 2011 років, діючи у власних інтересах та інтересах інших осіб, шляхом зловживання довірою мешканців Хмельниччини та студентів, заволоділи земельними ділянками державної власності на території Шепетівського і Хмельницького районів.

Для цього зазначені особи, за участі третьої обвинуваченої, використовуючи копії паспортів ошуканих громадян, підробляли від їх імені документи на отримання земель.

У такий незаконний спосіб з державної власності вибули земельні ділянки загальною площею понад 53 га та вартістю майже 21 млн гривень.

За клопотанням органу досудового розслідування, погодженого з прокурором, судом обрано двом обвинуваченим запобіжний захід у виді тримання під вартою з визначенням застави у розмірі 7 млн грн кожному, а третій – особисте зобов’язання.

Наразі на майно обвинувачених судом накладено арешт.

Крім того, прокуратурою області уже пред’явлено до суду 16 позовів про визнання незаконними рішень про надання земельних ділянок у приватну власність.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. ядуху бояться трогати, ще не дай Боже вернеться, й треба буде назад все повертати

    • А Ядуха хіба десь ховається? Ворон воронові око ж не виклює…

    • ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ ЗАРАЗ Є ЗАСТУПНИКОМ ДИРЕКТОРА НА ПРЕЗИДЕНТСЬКІЙ ФАБРИЦІ “РОШЕН”—-НЕ ТАК ПРОСТО ЗАЧЕПИТИ З ТАКИМ ПОКРОВИТЕЛЕМ….

  2. ЖИТИ ПО НОВОМУ..!!!???ДЕ ЗАРАЗ ЯДУХА,ГАВРІШКО,ДЕРИКОТ???!!!ГУЛЯЮТЬ І ВІДПОЧИВАЮТЬ!!!СИДЯТЬ ЦАПИ-ВІДБУВАЙЛИ!!!В КРАЇНІ НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЬ!ЦИХ ЖИРНИХ ТВАРЮК-НА ШИБЕНИЦЮ!!!ЩОБ КОЖЕН ЗНАВ,ЩО З НИМ БУДЕ,ЯКЩО ЗАЗІХНЕ НА НАРОДНЕ!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.