Суд відмовив у клопотанні Хмельницької міськради зупинити будівництво скандальної багатоповерхівки

Хмельницька міська рада 9 березня подала клопотання Господарському суду області щодо заборони вести будівельні роботи на Нижній Берегові, 2/4-Б, що за кілька метрів від річки Південний Буг. Своє клопотання влада аргументувала тим, що зараз ПП “Ультрасервіс” активно веде будівництво, роботи виконуються навіть вночі. Це може ускладнити виконання ймовірної у майбутньому ухвали суду про знесення споруди.

Фото з архіву НГП

Фото з архіву НГП

 

До того ж 27 січня ц.р. депутати міськради відмовилия від поновлення договору оренди землі ПП “Ультрасервіс”, що на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б площею 3800 кв. м.

Адвокат ПП “Ультрасервіс” Валентин Лучковський заявив: якщо буде прийнято рішення про знесення, воно буде виконано незалежно від того, на якій стадії знаходиться будівництво.

Суддя Музика М.В. клопотання міської ради не підтримав.

Крім цього, на сьогоднішньому засіданні господарського суду було вирішено перенести розгляд справи на 23 березня. Планується у якості третьої особи до процесу залучити державну архітектурно-будівельну інспекцію.

Як писав НГП, хмельницька влада подала до господарського суду на знесення незаконної споруди на вул. Нижня Берегова, 2/4Б.

Натомість представник забудовника ПП “Ультрасервіс” Ігор Плейзор в інтерв’ю місцевому “33 каналу” сказав, що його підприємство через суди відстояло законність забудови.

Як відомо, прокуратура Хмельницької області виявила факт зловживання службовим становищем посадовими особами управління архітектури і містобудування Хмельницької міської ради, реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції в інтересах приватного підприємства, що спричинило тяжкі наслідки державі.

З’ясовано, що службові особи одного з приватних підприємств, з метою заволодіння земельною ділянкою водного фонду площею 0,38 га на березі річки Південний Буг в обласному центрі (вул. Нижня Берегова, 2/4-Б), підробили угоду про придбання нібито об’єкта незавершеного будівництва. Хоча в дійсності зазначене майно було ще раніше реалізоване іншому суб’єкту господарювання як будівельні матеріали.

Зазначені дії спричинили тяжкі наслідки державі, які полягають у незаконній забудові прибережної смуги Південного Бугу у місті Хмельницький.  Ринкова вартість вказаної земельної ділянки становить понад 2 млн гривень.

За даними Єдиного державного реєстру, заснивником і бенефіціаром ПП “Ультрасервіс” виступає Ольга Плейзор з Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. А чому питання стоїть лише по цьому підприємству, а по інших забудовах чому мовчать (парадіз земельна ділянка була виділена під автостоянку і відстань 10 метрів до води; камянецька – залізли на 6 метрів на дорогу; будівництво біля офіс центру на Подільській – моноліт висить на тротуарі; забудови на Югозападі в “зелених зонах” і т.д, напевне Симчишин зайшов в “дольову участь”, а з одним не получилось. Подвійні стандарти!

  • А де на Юго западі?

   • Інститутська біля дитячої лікарні Кіперман фірма Діта з погодження Симчишина вирізали біля 50 дерев

    • Ти придурок чи притворяєшся? Біля дитячої лікарні дерева вирізали ще минулого року. Тоді тимчасово мерствував друг і однопартієць Кіпермана Чернилевський. Люди і Свобода тоді бунт піднімали.

     • А на Львівському шоссе (Резиденція 2)? Де землю Гончар у міста “відмутив” на халяву. Чого не кричите посіпаки-пупсівці?!

     • Як можна відмутити на халяву? Можете детально розписати. бо цікаво.

     • Землю на Львівському шоссе, 12 виділив Чернилевський в листопаді 2015 року і не Гончару, а Набережному кварталу.
      Така от селяві.

     • http://ngp-ua.info/2015/12/25019

      Поясню просто: Ви мешканець багатоквартирного будинку. На вашій прибудинковій території розташованний дитячий майданчик, який знаходиться у власності ЖЕКУ. Начальник ЖЕКУ продає своїй фірмі дитячий майданчик, а ранком мешканці будинку бачать що замість дитячого майданчику якісь дядьки починають будувати дом.

  • На даний час у нас в місті (і на всій Україні також) переважна більшість об’єктів житлового та іншого призначення споруджується з суттєвими порушеннями, як технічними, так і юридичними. Тобто, будівництво цих об’єктів необхідно або зупиняти (призупиняти), або (переважну більшість з переважної більшості) взагалі розбирати. А тільки в нашому місті вкладені були (в сучасних цінах) мілліарди грн… За це не тільки вб’ють, а і взагалі… Ось чому і не вдається Семчишину (ремствує в інтерв’ю) створити міську службу держархбудінспекці (самовбивць немає).

 2. В каждой скандальной стройке имя депутата гор.совета

 3. Ну а якже ж, голодранцям потрібно бабло відробити, тому й вибірковий підхід. Ще трохи і цих “кастрюлеголових” поженуть, а можливо пересаджують за бездіяльність, це точно.

  • Да, забудовники вже організувалися проти тих хто з каструлями ходив. Скоро покажуть місце. Багато на себе беруть. Знесення захотілося. Кукеш.

 4. все правильно на виборах були ідейними а прийшли до корита стали продажними

  • Вища ланка партії Свободазавжди була подажною, починаючи від Тягнибакса і Мохницького

 5. треба хлопцям братися до всього, але ніхто ж не допомагає. тільки палки в колеса бандюковичі пхають. решта поки курить. хребет корупції не зламаний, хулі. схеми відпрацьовані, все поставили на поток, всі з того мають. для початку спитати а швалі що закорючки ставила в бомашках.

  • от по старим схемам нові можновладці і працюють, нічого не змінилось, змінились лише люди які очолили корупцію

 6. А хто вірив в чесність наших судів?

 7. Симчишин ще трохи порипається, порипається і тихенько сяде. Забудовники бистро організують йому недовіру в міській раді. і поставлять свого мера.

 8. Симчишин перший мер, який подав позов в суд на знесення. Будівельники готові його порвати за це. А ви пишете про зраду і все пропало.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.