ОДА відповіла депутату: фальсифікацій не було, а інвестпроект з капремонту будинку культури підтримує громада

У Хмельницькій облдержадміністрації відреагували на закиди депутата обласної ради Михайла Бойка, який назвав результати комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм сфальсифікованими.

Як повідомив “Незалежному громадському порталу” перший заступник голови ОДА Василь Процюк, 4 лютого на засіданні обласної комісії проект «Створення умов для функціонування спільного комунального підприємства «Шляхрембуд» Віньковецького району Хмельницької області як однієї із форм співробітництва територіальних громад» одержав схвальну підтримку трьох із 17 голосів.

“Для Віньковеччини нині болючим є питання проведення капітального ремонту покрівлі будівлі районного будинку культури, який знаходиться в аварійному стані. У цій ситуації неможливе проведення тренувань хорових і танцювальних гуртків, а також різних культурних заходів. Якщо сьогодні кожен із 84-ох депутатів облради почне лобіювати свої питання, то далеко зайдемо. Хіба буде державницький підхід, коли ми купимо новий грейдер, як хоче Бойко, при цьому таку техніку має віньковецький райавтодор?” – запитує високопосадовець.

Процюк зауважив, що у 2016 році для Хмельницької області передбачено 113 млн. грн з Державного фонду регіонального розвитку.

“Наша позиція полягає у тому, щоби ефективно використати бюджетні кошти. А об’єкти, які претендують на держфінаснування і не підготували документацію належним чином, ми навіть не розглядаємо”, – пояснив перший заступник голови ОДА.

На сайті Державного фонду регіонального розвитку розміщений проект «Капітальний  ремонт покрівлі будівлі та перекриття над фойє, кіно- і концертним залами районного будинку культури по вул. Заславській, 6 (коригування)», який поданий до Мінрегіонбуду. Його кошторисна вартість – 2 млн. 258 тис. грн.

Як писав НГП, ще в 2015 році 12 сільських рад Віньковецького району розраховували одержати понад 5 млн. грн з державного бюджету у рамках співробітництва територіальних громад.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. ОДА сама собі суперечить : на своєму сайті висвітлили інформацію за комісію 4 лютого (повідомлення розміщене 5 лютого) “Присутніми обговорено попередній перелік інвестиційних проектів, які будуть надані на розгляд Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, створеної при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

    До вищезазначеного переліку увійшло 32 об’єкти, серед яких члени комісії визнали, зокрема: п.10 “Створення умов для належного функціонування комунального підприємства “Шляхрембуд” у Віньковецькому районі, як однієї із форм співробітництва територіальних громад та ряд інших проектів”. Якби проголосувало 3 з 17 членів комісії, як зазначає Процюк, то до переліку б проект не увійшов. Чи не так? Де логіка?

  2. Ніякого Віньковецького райавтодору не існує, його приєднали до Летичева (також не без допомоги “рятівників” району) і тепер щоб хоч якось підлатати ту чи іншу ділянку дороги чекаємо виборів і схиляємо голови перед кандидатами. Хіба ми мусимо “вибивати” ті дороги, коли маємо можливість утримувати їх в належному стані завдяки “Шляхрембуду”?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.