На Хмельниччині сфальсифікували результати облкомісії з відбору інвестиційних проектів – депутат

На Хмельниччині сфальсифікували результати комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Про це “Незалежному громадському порталу” заявив депутат обласної ради і екс-голова Віньковецької райради Михайло Бойко.

Він пояснив, що комісійно 4 лютого було ухвалене позитивне рішення щодо проекту «Створення умов для функціонування спільного комунального підприємства «Шляхрембуд» Віньковецького району Хмельницької області як однієї із форм співробітництва територіальних громад». При цьому, із загадкових причин на Міжвідомчу комісію при Кабміні цей проект не потрапив.

Комісія-адм

комісія-адм-3

Стаття у районній газеті "Сільські новини"

Стаття у районній газеті “Сільські новини”

“Надзвичайно прикро констатувати той факт, як “чесно  прозоро” працювала у лютому комісія з оцінки та забезпе­чення проведення поперед­нього конкурсного відбору інвести­ційних програм і проектів регіо­нального розвитку, що можуть реа­лізуватися за рахунок коштів дер­жавного фон­ду регіонального роз­витку (ДФРР) при облдержадміністрації. Викликає величезну стурбованість організація її роботи і, як наслідок, нівелювання результатів її роботи, що інколи підмінюються відвертими  перекручуваннями прийнятих рішень”, – вважає Бойко.

Водночас на сайті Державного фонду регіонального розвитку висвітлюється як такий, що поданий до Мінрегіонбуду, зовсім інший проект. А саме – «Капітальний  ремонт покрівлі будівлі та перекриття над фойє, кіно- і концертним залами районного будинку культури по вул. Заславській, 6 (коригування)».

proekty

“Щоби ви розуміли: проект капремонту будинку культури намагалися провести через засідання згаданої обласної комісії. Однак як такого голосування по ньому не було. Більше того навіть, якщо відремонтувати покрівлю цього будинку культури, то його всеодно не вдасться запустити, оскільки там стеля падає на голову. Я неодноразово наголошував, що проекти регіонального розвитку мають суттєві відміності від проектно-кошторисних документацій на капремонт об’єктів соціальної сфери”, – зазначив депутат облради.

Як писав НГП, ще в 2015 році 12 сільських рад Віньковецького району розраховували одержати понад 5 млн. грн з державного бюджету у рамках співробітництва територіальних громад.

Тамтешні громади взялися реалізовувати два проекти: утримання місцевої пожежної охорони (Женишковецька, Дашковецька, Осламівська і Нетечинецька сільські ради) і утворення спільного комунального підприємства “Шляхрембуд” для ремонтування доріг місцевого значення (Великоолександрівська, Карачієвецька, Майдано-Олександрівська, Яснозірська, Петрашівська, Покутинецька, Охрімовецька сільради і Віньковецька селищна рада).

Проте коштів із державного фонду регіонального розвитку вони так і не отримали.

22 жовтня 2015 року на конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування», організованим  Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, проект «Створення умов для функціонування спільного комунального підприємства «Шляхрембуд» Віньковецького району Хмельницької області як однієї із форм співробітництва територіальних громад» нагороджений дипломом «Спеціальна відзнака».

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 23

 1. Розводят тих сільських голів, гроші відмивають, людей дурят, нічого не помінялось! Владі не можна вірити! Все це сценарій який проходив не один раз!

 2. Подивіться на ці старі пики з газети! У нас щось помінялось? Ні…..
  повний бардак і розвод людей!
  Ось вам приклад майбутньої децентралізації…… РОЗВОД…..

 3. Добре “попрацювала” і районна адміністрація, доклавши максимум зусиль, щоб “зарізати” проект пана Бойка. От так ми і живемо, коли все вирішується за зіньківську ковбасу!!! Негоже так вчиняти державним мужам!!! Тим більше в теперішній час, коли на передовій гинуть хлопці!!! Не за тих вони стоять на смерть!!!!!!!

  • Хто знає “пана” Бойка то крім бла-блабла, розводів пенсіонерів і тиреня грошей на виборах у своєї любимої Юлі, в свому житі нічого незробив. Він міг показати хто він такий коли керував районом, на мою думку абсолютний ноль.

   • Цілком згідна з “уповноваженим” робити треба було тоді, коли займав місце Голови районної ради. Окрім того, ремонт приміщення РБК необхідний, хоча б для можливості проводити урочистості. Де ж виступати нашим дітям, у тому числі відомому колективу “Чарівний каблучок”?

    • Знову ж таки відчувається особиста зацікавленість пані “жительки” в ремонті РБК. Не інакше керівник “Каблучка”. І. РБК, і ремонт в ньому потрібен, згоден. Але РБК потрібен декілька разів на рік , а по ” вбитим” дорогам ми ходимо та їздимо щодня.

   • Уже з ніка “Уповноважений” відчувається причетність до влади теперішньої. Ваш “босс” Лелюк , до речі, вже другий раз біля керма району, а “пакращення” для людей ,як не було, так і немає. Хоча ,ні, особисте покращення все ж є,- і джип, і житло в дітей в обласному центрі та в столиці. У того ж Бойка чомусь діти житло в місті знімають. Так що ваш протеже не нуль, а мінус.

    • Який Лелюк і Бойко? Про що ви говорте люди? Реально на сьогодні в районі “політику партії” диктує Коцемир (колишній дружбан Бойка, а сьогодні прихвостень Гереги).

 4. можна подумати, що доріг нам не треба. чи все так прекрасно з ними в районі? чи може будемо літати в повітрі?

 5. Давайте не переходити на особистості, а будемо відверті: результати комісії сфальшовано! Це очевидно!

 6. Не зовсім зрозуміла мета цієї публікації….Ще одна піар акція пана Бойка? Я як житель Віньковець, не знаю про існування такого підприємства “Шляхрембуд”. І я впевнений, що абсолютна більшість жителів району також. Єдине що читав зі шпальт районки в поєднанні з піаром тоді ще голови райради Бойка. Тому виникає питання, на що мали виділити кошти, як написано вище, понад 5 мл. грн.? То може краще все з початку називати своїми іменами та віддати кошти Бойку без всяких проектів?
  В той час коли будинок культури вже роками розсипається. Чи може, як зазначено вище – “екс голова ради” про це не знає?

 7. А хтось знає в чому суть проекту п . Бойка, може там створення підприємства і придбання техніки по цінах м’яко кажучи “завищених”

 8. Цікаво. Не щодня так жваво обговорюються події на Віньковеччині. Прочитав статтю та коментарі. Не можу зрозуміти, а чому мова йде про фальсифікацію роботи комісії? Якщо уважно прочитати посилання на сайт ОДА, там зазначено лише про попередній відбір проектів. А після перерахування проектів зазначено, що остаточний відбір буде затверджений на наступному засіданні.

 9. Вже дотанцювались до ручки з будинком культури, проблем з дорогами немає ? В наш час, коли йде війна, залишилося тільки танцювати… Забули як не було доставки хліба в район, коли засніжило, і не було чим прочистити дороги. І не Бойко вирішити створити “Шляхрембуд”, а 7 сільських рад та селищна.
  ТАНЦЮЙМО ДАЛІ ! (артистів вистачає)

 10. Чому так обурливо сприймається правда? Ми навпаки мали би зробити все можливе і докласти максимум зусиль, аби нарешті дороги в районі були в належному рівні і щоб було підприємство яке можна було б запитати “А чому дорога до Ломачинець чи Нетечинець не ремонтується?” А тут такі підступні ігри… Мабуть комусь вигідно “відмивати” гроші на будинку культури, НВК, які ремонтуються вже не один рік і підрядчиків неможливо знайти (була стаття в районці). Тож давайте за правду.

  • Ну якщо ви та рьяно захищаєте “пана”, то яхочу вам нагадати де був він коли проходив ремонт НВК, що це за економія грошей при постановці і купівлі б/у опалювального котла на райраду (мінімальний відкат 15%) коли втрубу щодня вилітае мінімум 10000 грн., слава богу що зима тепла. Призначення керівників комунальних підприємств то маскі шоу, то техенько ціхо ша (кіномережа, де він виписав цього клоуна, рідкісний екземпляр, роздирибанив з ним 26 кінопроекторів вагою приблизно по 2 тони за 26000 грн. взяв на роботу трьох чоловік що вони там роблять ) призначення керівника “Шляхрембуд” (це даже цирком назвати тяжко). Про прокрутки в Віньковецькій селищній раді годі говорити, купляли 30 тон щебня по 15000 грн. коли номінальна вартість була максимум 5000 грн. ремонт асфальтних доріжок в парку і по вул. Соборної України завишені мінімум у два рази, може хтось скаже що це наклеп і неправда або він наце немав ніякому впливу, але це дуже гірка правда яку люди повині знати.
   А всю цю заворушку з “Шляхрембудом” придумав не він, вума внього на це нема, а мутки з продовженням це він вміє.
   Про його статки:, а ви девилися його декларацію з 2010 по 2014 рік він заробляв у місяць від свої адвокатської діяльності аж 500-1000 грн. в місяць (це нижче прожиточного мінімума, автомобіль на час придбання мінімум 18000$, -“офіс” з євроремонтом у два етажі по докумениах чомусь літня кухня досих пір не оформлена), він досі винен у комунгосп за воду з 2010 року приблизно 5000 грн., але мабуть вони щось опять там замутили з його тінью Бузівським і Ананчуком, При керівництві для трудоулаштування своєї дружини придумав посаду заступника редактора “Сільських новин” І як писав “аномім” з “Шляхрембуд” то чиста піар компанія нізчого. На мою думку неколотіть, нехай хоть клуб зроблять бо з цим шумом і рванням сорочки на грудях Бойком, зробимо ще гірше небуде ні клубу ні доріг, Писати більше небуду, бо писати про нього не дуже приємно, даже і погане, він нестоє тої уваги.

   • так чому ж серед цього всього бруду що Ви виливаєте немає
    нічого про ремонт в НВК? можливо і Вам, шановний Уповноважений який відкат є? А щодо Вашої такої сильної обізнаності у достатках пана Бойка на протязі великого проміжку часу, свідчить що всетаки пильно слідкуєте за його діяльністю, вивчаєте в подробицях всі його дії, а отже він авторитет що не кажіть)

    • Шо ти пишеш, твого пі………ла облили зніг до голови га…….м, а вона про авторитет каже, що ви там КУРИТЕ в літні куні.

 11. Чи ви подуріли, чи що з вами, люди? Мова не йде про Бойка (який він: чесний чи ні), мова геть про зовсім інше. Подивіться на перший коментар і назву статті. Чи навмисне відвертаєте увагу від змісту цієї публікації???

  • Ніхто невідволікає, просто люди нехай знають які бездари і прохвости стоять за цим проектом, бо потім опять буде, вкрали , нас обдурили, анас ніхто непопередив, і пошуки крайнього.

   • За цим проектом, як ви кажете, стоять 8 громад – сільські і селищна ради. Усі вони бездари, а ви один в нас такий розумний?

    • Шаноний 44 цих грошей ніхто неполуче за однією причиною, на даний час йде децентралізація і які села війдуть до громади і які невійдуть тільки одному богові, може видно. Якщо би внас була створена Віньковецька громада з селами ну хотьби на бумагах то це питання булоб вирішене на 50%. А чому шось тихо по другому проекту пожарні частині в селі Женишківці як вам з географією у Бойка хіба це розумна людина, по любих розкладах в середині получається с.Дашківці

     • не плутайте праведне із грішним, при чому тут децентралізація? Чи, може, розумні слова вивчили?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.